reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Katska, nie wyznaczaja godzin. Jak jest wolna sala to po prostu z patologii przewoza na porodowke. Obym nie musiała długo czekać!
 
reklama
U mnie wczoraj na wizycie wszystko ok. Wszystko pozamykane na trzy spusty. Mała waży 3095gram powiedział że będzie malutka. Widziałam wczoraj jej buziczke;* przepływy wszystko w porządku 4 lutego kolejna wizyta. Ucieszylam się że jeszcze czas bo mam remont w przyszłym tygodniu może zacznę działać cos z mężem narazie mamy post. ;)
 
Vani gratulacje!;-)
Made trzymam kciuki za jutro!;-)
W ogóle gratuluje wszystkich wczorajszych wizyt i dobrych wieści;-)
Trzymam kciuki też za dzisiejsze;-) my dopiero o 16 mamy wizytę.
Wczoraj odebrałam wyniki moczu i jakoś takie kiepskie są:/ trochę się zmartwiłam, dzisiaj rano powtórzyłam badanie, przed wizytą odbieram, mam nadzieję że będą lepsze...
U okulisty też szału nie było...zapisałą mi maść i powiedziała że jak po 10 dniach nie zniknie to czeka mnie kolejny zabieg...:/
Także humor dziś kompletnie nie dopisuje...
 
Made mam przed sobą ankietę, która mam wypełnić dla anastezjologa do cc i jest pytanie o szkła kontaktowe, chyba warto powiedzieć i wziąść okulary na wszelki wypadek ;-)
 
reklama
Do góry