reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

vanilijko to cudowne wieści!! :tak: mamy naszego pierwszego lutowego forumowego Szkrabika :-D
zbieraj siły i dochodź szybciutko do siebie i wracajcie do domku!! :-)


kciuki za dzisiejsze wizyty!! :tak: oby same dobre wiadomości się posypały po wizytach :-D
 
reklama
Madzia moj ostatnio taki zmeczony wraca ze zasypia na podlodze jal lezy plecy prostowac.... no ale mam nadzieje ze dzisiaj sie zabierzemy do roboty....

Vani jak Ty sie czujesz?
 
Jak milo pospac do 9, zjesc spokojnie sniadanko czytajac takie super wiesci. Gratulacje Vani!! Tak, teraz jeszcze ten nieszcuesny gin o 11 (mam nadzieje, ze ostatni raz ide do niego, nie podoba mi sie)
 
Vanilijka gratulacje :-) i super że masz pokarm więc teraz nic tylko się cycusiowac i do domku!

Wątek z lista rozpakowanych to dobry pomysł :-) Coś na wzór jak Zor zrobiła na początku. Przynajmniej będzie łatwo znaleźć bo nie wszystkie jesteśmy na zamkniętym :-)

Madzia ją dzisiaj ktg tylko ale pierwsze więc w końcu poslucham tej mojej kruszynki:-) Kciuki za wizyty u ginow &&&
 
Vani gratuluję i zdrówka dla Was :-)


U nas powoli się rusza, rozwarcie na opuszek palca szyjka miękka i skrócona, lekarka uważa ciążę za donoszoną i mówi że nie wstrzymać skurczy, ruszać się i korzystać z pomocy męża ;-) mały waży 3400g i gdybym mogła przespać chociaż jedną noc i nie ciągłe skurcze przepowiadające to byłoby super ;-)
 
a ja sie martwię o jutro :( z planowymi cesarkami w tym szpitalu jest tak, że odbywają się jeśli są miejsca na porodówce, także trzymajcie kciuki by jutro ciężarne z Trójmiasta nie zaczęły masowo rodzić :D
 
Made, a planują godzinę na Twoje cc?
Bo ja już dzisiaj trzymam kciuki, żeby te inne trójmiastowe nad ranem Ci się nie zjechały na porodówkę ;-)

Kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
reklama
Made spokijnie. Wydaje mi sie ze ciebie.spokojnie wezma na cc.
Ja to juz 2 noc nie spalam. Z jedenj strony chcialabym miec juz Michasia przy sobie i go tulic a z drugiej cudownie jest czuc go w brzuchu jak sie wierci.

A mozna jakos zapisac sie do forum zamknietego?
 
Do góry