reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Ja wynik gbs mam ujemny a co do ktg to obdzwoniłam kilka przychodni i wszędzie dostałam informację że 'słuchają tonów' ale ktg z zapisem nie robią ale ponieważ w szpitalu chcą żeby od 37 tygodnia robić to jeżdzę do szpitala. Chociaż tak jak piszecie zalecenia są dopiero od 40 tc i może dlatego nie wszyscy lekarze zlecaja, mi moja ginekolog też nic nie mówiła że mam robić
 
Monia no to nic Ci nie pozostaje tylko te okna, mycie podlogi na kolanach albo chodzenie po schodach o ile jestes w stanie :-D. Ja dzis bylam w aptece ale calkowicie mi wylecialo z glowy zeby te herbatki kupic co niby przyspieszaja.
 
Maggsiaa to u mnie aż tak dużo nie było jeszcze..albo przegapiłam początek..[emoji17]

Aisha na szczęście skurczy brak, choć młody wierci się dziś rekordowo..
Nie czuję twardnienia brzucha ale w sumie w ogóle nie umiem tego odróżnić..[emoji57]
Dopiero wczoraj młody miał chyba pierwszą czkawkę..[emoji28]

Ja na ktg chodzę od 28 tyg co wizytę.
Za gbs nie płaciłam, wynik ujemny ale nie wiem czy i tak nie dadzą antybiotyków bo na wyniku jest napisane tylko, że to posiew z pochwy..

I mam nadzieję, że pociągnę te dwa tygodnie chociaż do 37 więc mnie nie straszcie [emoji12] nie mam nawet spakowanej torby [emoji38] mam w planach pakować się dopiero w sobotę [emoji17]
 
Ja KTG również jedynie w szpitalu miałam. Osłuchałam się wtedy serduszka Młodego za całą ciążę :tak:
regularnie KTG u nas po terminie porodu.

GBS dziś idę odebrać. Nie płaciłam za badanie więc totalnie już nie wiem od czego to zależy, że jedne płacą a inne nie.

Czkawka jest na porządku dziennym minimum 2-3 razy, czasem nawet w nocy mnie obudzi :-D
 
reklama
Do góry