reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Anulfka nie martw sie - polog minie i bedziesz działać ze zwiekszona intensywnością :-D O ile maz wytrzyma tempo :p

Monia no to Twoj M powinien byc zachwycony :-D Taka kobieta to skarb wg meskiej miary :p

P
P

Zor u mnie jak mala ma czkawke to nie da sie nie czuc - caly brzuch sie trzesie wtedy i to tak kilka razy dziennie.
 
reklama
Ja za GBS płaciłam 49zł i jutro odbieram wyniki...
O Ktg lekarz na razie nic nie wspominał więc nawet nie wiem jak to u nas wygląda, muszę podpytać za tydzień :)
Czkawka u mojej maleńkiej też jest na porządku dziennym od dłuższego czasu i to pare razy dziennie :)

Zdrowia i spokoju! :-)
 
na innym forum podczytałam, że pewien lekarz ciężarnej powiedział, że jeśli czujemy czkawkę dziecka to poród się jeszcze nie zbliża :-D podobno przed porodem (nie wiem na ile przed porodem, ale myślę tu o kilku dniach) dziecko przestaje czkać :-) ciekawe ile w tym prawdy jest ;-)

odebrałam GBSa - ujemny :tak:
za tydzień kolejna wizyta ;-)
 
Ehh my to z mezem raczej bedziemy sie bac bo po tej wpadce mamy nauczke. Chyba dopiero jak zaczne brac tabletki. Gumki nie wchodza w gre bo moj m ledwo zalozy i mu klapnie :(
 
Anulfka no to rzeczywiscie obawy uzasadnione. Mnie ostatnio znajomi pytali czy chce trzecie dzidzi ale jakos sama nie wiem... Teraz przytulance mielismy na lajcie - wpadniemy to wpadniemy. No i ja tabsow juz nie moge stosowac wiec pozostaja tylko albo niepewne metody albo drastyczne :-( A menopauza pewnie jeszcze za jakies 10 lat wiec tyle lat strachu :'(
 
Anulfka możesz też spirale założyć jeżeli nie chcesz więcej dzieci. Można ją założyć.juz na pierwszej wizycie kontrolnej u gin. To też jest jakieś rozwiązanie.
 
A w ogóle to mój m na pytanie wczoraj czy wywołujemy poród przez seks powiedział mi ze mam mu dać spokój.bo on za 5h do pracy wstaje i żebym se wibrator kupiła. Ehh nikomu.nie dogodzisz...

Od rana boli mnie bardzo.w podbrzuszu, jakbym okres miała. A któraś tez tak?
 
reklama
Do góry