reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Ja też dzisiaj na 17:00 mam usg. Stresuję się, bo to pierwsze.

Wczoraj miałam badania. Poszłam z Teściową i jak już do niej do domu doszłam to odpłynęłam. Tak to jest, jak się do 9:00 nie je, do tego te upały.
 
Mujer fakt upały potrafią nabroić w naszym stanie...uważaj na siebie!!

Za wszystkie dzisiejsze i w najbliższym czasie wizytujące zaciskam kciuki z Groszkiem!!! &&&&&&!!!! ♥
Czekamy na relacje po wizytach zdjęcia Fasolek i wrażenia :tak:


ja dziś byłam na badaniach. Powiedzcie mi jak to jest w waszym przypadku. Ja chodzę do gin na NFZ. Dostałam skierowania na toxo, HBS, VDRL i przeciwciała różyczki...czy płaciłyście za któreś z tych badań? Przecież w ciąży one należą się bezpłatnie jeśli ciężarna jest ubezpieczona a placówka ma podpisaną umowę z NFZ :angry:
 
elunia r. i Mujer trzymam kciuki za wizyty :)

No właśnie jak jest z tymi badaniami? Ja chodzę do gin prywatnie, czy w takim razie badania będę mogła zrobić w ramach NFZ???
 
Ja wszystkie badania krwi (oprócz grupy) miałam robione na NFZ. I nie było z tym żadnego problemu. ;-)
Jutro zobaczę moje maleństwo:-D Już nie mogę się doczekać a jednocześnie strasznie się stresuje, czy wszystko będzie ok :zawstydzona/y:
 
Anikaa wydaje mi się, że lekarz prywatnie nie może wypisać badań na NFZ ponieważ przychodnia musi mieć podpisaną umowę z laboratorium. Możesz spróbować pójść do lekarza na NFZ i poprosić tylko o skierowanie na badania.;-)
 
reklama
kajuta_89 ale grupy krwi nie robiłaś? Czy płaciłaś za nią?
Z tego co się orientuję grupa krwi również w ciąży należy się bezpłatnie pod warunkiem podpisanej umowy z NFZ przez placówkę w której się leczymy.

valinijka no właśnie mnie dziś chcieli nabić w balona ale się nie dałam :-p i żeby było mało to jeszcze w moim miejscu pracy, ale że troszkę pojęcia mam o tym wszystkim to wyperswadowałam panu z labora (a mojemu "koledze" z pracy) pomysł brania ode mnie jakichkolwiek pieniążków za badania :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry