reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
wiecie jaki mam problem z laboratorium robiłam wyniki w piątek, żeby mieć jak najświerzsze na wtorek na wizytę. Pani mi powiedziała że będą w piątek po 16 niestety do dzisiaj nie mam ich bo okazało się że nie mają jakiegoś odczynnika do badania WR, I teraz mam zagwozdkę czy zdążą bo "może" w poniedziałek dostaną te odczynniki....
 
Elunia a to w swojej przychodni robilas? Czy prywatnie bezposrednio w laboratorium? Ja nie mam problemu, wyniki mam tego samego dnia lub nastepnego, zalezy co trzeba zbadac :-)
 
Jeśli chodzi o badania to nie wiem co powiedzieć bo i ja na swoje musiałam czekać aż tydzień :( i tak słabo wyszły :( a jeśli chodzi o płeć hmm.. mam przeczucie ze będę miała córeczkę :) taka intuicja teraz czekam na usg w którym dowiem się co nam się urodzi :) z chłopca też będę zadowolona ale od początku ciąży mam takie przeczucie że będzie to dziewczynka a wszystko się okaże za parę tyg czy dobrze przeczuwalam :)
 
Dziewczyny badania prywatne labo mialy byc tego samego dnia i co ....nuc bo nie maja jakiegos odczynnika do zbadania WR ale musze jutro zadzwonic zeby mi reszte zrobili. Na wtorek musze miec te wyniki....
Vanilijka a ty ktory tydz.ciazy ze płeć już zobaczysz? Ja tak liczylam ze na tym prenatalnym do 14 tyg bedzie cos widsc ale chyba dopiero 18-20 sie dowiemy ... bede niecierpliwie czekac..m
 
Ale szczerze to moja sąsiadka dowiedziała się w 13 tyg że będzie miała syna ale ona chodziła do bardzo dobrego ginekologa który był też profesorem na uczelni medycznej i widocznie dzieki temu że miał tak świetne doświadczenie jej powiedział
 
W pierwszej ciazy plec poznalam w 22 tyg i tez uwazam ze wszystko zalezy od umiejetnosci i doswiadczenia ginekologa. Ale tez trzeba brac pod uwage to ze dzidziusiese dobrze ukrywaja hehe
 
Nie wierzę w rozpoznanie plci w 13tc, to dla mnie trche jak wrozenie z fusow. Mi tez gin w 13tc powiedzial, ze chlopiec a 7tyg pozniej okazalo sie, ze jednak dziewczynka. Genitalia na tym etapie roznia sie tylko katem nachylenia, nie wierzylabym lekarzowi odnosnie plci w tak wczesnej ciazy.
 
reklama
Do góry