reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Vanilijka zdrowiej! Ja poki co bronie sie skutecznie rekami i nogami przed wszelkim przeziebieniem..

Mam odpowiedz od mojej gin w zwiazku z wynikiem glulozy:
Wynik faktycznie troszke niski ale mam sie nie martwic tylko zjesc dobra kolacje;-) tak mi napisala pani doktor;-)
Wiec spie spokojnie.
 
reklama
a mnie też kaszel i katar męczą ale już mniej na szczęście. dostałam wczoraj specyfik od teścia już bez alkoholu z sosny i powiem wam ze pomaga bo mniej się trzaskam jak to mąż mówi. wczoraj go właśnie dostałam w butelce po wódce i maż przychodzi z pracy a ja ćwiartka na stole i kieliszek i on tak patrzy a ja do niego no nie patrz tak no tak mi się chciało wódki ze nie wytrzymałam i sobie kupiłam ćwiartkę no mina jego bezcenna ale zaraz zauważył ze coś ta ćwiartka żółta ale co się uśmiałam z niego :)
 
Ladyli teść czasami nie robi wódki sosnówki na większą skalę, bo bym zamówiła ze ćwiartkę tak po powrocie małża na stół??? hahaha, wiesz co sobie tak myślę, że czasami niejedna ma ochotę przy tych wszystkich "urokach" ciąży chlapnąć sobie kielicha na poprawę humoru, na stresa....:zawstydzona/y:

Dziewczyny ja dziś wizytuję o 13.20 i też stres oczywiście już jest :-(
 
Anii dzieki, leczylam sie miodem, czosnkiem, syropek *spam* i pastylkami na gardlo. Pani doktor dala mi antybiotyk, ale zadnego zapalenia nie mam , wiec go nie bralam
 
reklama
Do góry