reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Łowcy promocji"

Ja mogę gorąco polecić balsam do pielęgnacji bepanthen. Jest bardzo wydajny, ma śliczny zapach, a skóra po nim robi się aksamitna. Z oliwki przy trzecim dziecku w ogóle zrezygnowałam, ponieważ uczulała dwójkę moich dzieci.
 
reklama
Dziewczyny a czy polecacie uzywanie pudru dla dzieci np po zmianie pieluchy kiedy maluch tylko nasika?
bo nam polozna na zajeciach powiedziala ze niewolno (ale nie wyjasnila dalczego) moze to jakies irlandzkie przesady znowu?
 
Dziewczyny a czy polecacie uzywanie pudru dla dzieci np po zmianie pieluchy kiedy maluch tylko nasika?
bo nam polozna na zajeciach powiedziala ze niewolno (ale nie wyjasnila dalczego) moze to jakies irlandzkie przesady znowu?

wiesz co w zasadzie polskie matki też odchodzą od używania pudru.
Kiedyś używało się go na potęgę,a teraz już rzadko.
puder właściwie powinno się używac tylko i wyłącznie do odparzonej pupy,bo po co do zdrowej skóry,zatykając skórze pory.?
zamiast pudru,jeśli dziecko będzie miało zaczerwienioną skórę lub odparzoną można użyc mąki ziemniaczanej :tak:
 
mąką też się pory zatyka;-)

ja używąłam małej pudru tytlko jak miała odparzoną dupkę, ale myłam jej ścierczką pupę przy każdej zmianie pieluszki:tak:
jak dziecko zrobi siusiu to z pudru robi się glutek..
coś na styl jak mieszasz mąkę z wodą;-)
no i te glutki zostają w zgięciacch u dzidziusia.. dlatego pewnie się nie używa za bardzo już pudru..
ale kiedy trzeba to trzeba:tak:
na codzień używam kremu bambino oi jest wszystko ok....
 
ja uzywam puderku bo Nadina miala odparzonka i uczulenie na sudocrem wiec puderek caldescene polecam jak najbardziej i na odparzenia pod szykja i paszkami krem morchulin bardzo wydajy i rewelka ... a do pielegnacji krem agueous i to kapieli tez go mozna dac :)
 
dziewczyny ja tak na szybko tym razem, moze któraś poradzi mi jakiś dobry aparat wodowszczelny...
może inaczej .. nie tyle że dobry, ale po 1 czy są jakieś cyfrowe, a także np zwykłe na klisze, mogą być nawet 1-razowe
zależy mi na szybkim zakupie, no ale na cyfrowy na szybko nie będę mieć kasy więc narazie chciałam kupić jakiś zwykły tani, a później cyfrowy,
chyba ze są tu tanie cyfrowe to moze i kupię teraz :rofl2:
 
Ekspertki moje kochane,która mi poradzi?Muszę kupić Radkowi fotelik samochodowy taki do 36 kg.bo z tego,który ma teraz już wyrasta:sorry:Jaki polecacie?W Smythie akurat jest teraz w promocji taki:Graco Logico LX Car Seat – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
a ten?: Safety 1st Trisafe Car Seat – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
i jeszcze taki: Britax Evolva 123 Ellen – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
Czy ktoś może mi coś o nich powiedzieć?A tak w ogóle to mały wybór jest takich do 36 kg.:dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki,Asienko też o nim myślałam,ale chciałam,żeby ktoś kto już ma go albo inny się wypowiedział,jakie ma doświadczenie z takim czy innym fotelikiem:tak:A kto wie gdzie mogę znaleźć crash testy,tzn.jaką opinię ma dany fotelik i jak wypada na tle innych:confused:Wiem,że ktoś kiedyś pisał,że jest taka strona gdzie można wpisać nazwę każdego fotelika i sprawdzić co on jest wart....tylko nie pamiętam kto:zawstydzona/y:Joannn może:confused:
 
Do góry