reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Łowcy promocji"

reklama
połączyłam tematy bo tutaj też można zapytac o kosmetyki.

Johnson jednych uczula a innych nie.Tak więc myślę,że trzeba najpierw wypróbowac.
ja osobiście używałam Nivea bo kocham tą firmę,ale kosmetyki w większości sprowadzałam z Polskie bo za czasów mojego starszego syna był tutaj tylko szampon z Nivea ;-)
Teraz nie orientuję się.Ale przejdź się do Bootsa tam jest spory wybór.
 
ja używam J&J 2 w 1 czyli tą żółtą butelkę, i do kąpieli i mycia włosków,
a po kąpieli używałam oliwki J&J ale nie tych wymyślnych na noc, czy jakichś lawendowych (uczuliła małą) tylko zwykłej standardowej co w pl zawsze się kupowało do opalania:-plub żelu
 
Dziewczyny jakie uzywaliscie kosmetyki do pielegnacji i kampieli noworodka.
Slyszalam ze Johnson uczulaja (oliwki,plyny do kampieli).Mozecie doradzic co kupic na pierwsze 4 miesiace.
Z gory dziekuje

Polecam Ci z mothercare niebieski plyn do kapieli od narodzin-doskonale nawilza cialko i szampon tez z tej serii.Johnson uczulil mojego Olka,jak byl malenki(oliwka),lekarka wmawiala nam skaze bialkowa...Teraz jak bylam w Polsce kupilam mu plyn z szamponem w jednym z Nivea,tez bardzo fajny.pozdrawiam-Gosia
 
reklama
Dzieki dziewczyny!
Ja z corcia uzywalam bambino mydelko i oliwke i widzialam w Pl. sklepie ze maja te produkty i chyba tez dla dzidzi uzyje bambino,a i napewno sprobuje Johnson po paru miesiacach,albo nivea.
Milej niedzieli!

 
Do góry