reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Witam nowe mamy🥰

Sanderson trzymam dziś kciuki na pewno będzie wszystko dobrze ❤

Co do ciążowych spodni , od paru dni to i moje myślałam że sie w suszarce skurczyły 😅 chyba czas zamówić coś ciążowego. Ja ogołem szczupła nie jestem ,a dzinsy kupuje tylko na Shein bo ciezko mi w sklepie kupic takie jakie lubie i w rozmiarze odpowiednim. A tam już ciążowe obczaiłam i praktycznie te same co zamawiam😅 jestem stara mam 33 lata i nie odnajduje sie w tych szerokich krojach 😆 rurki 4 ever🥰

Ja dziś 7w0d czyli zaczynam 8 tydzień 😊 mdlości wciąż mam lekkie ,ale połączone ze zgagą ... niemiły duet
Daj spokój z tą starą. Ja mam już zaraz 29, a też wolę te węższe spodnie. Max to dla mnie równa nogawka 😆
 
reklama
Witam nowe mamy🥰

Sanderson trzymam dziś kciuki na pewno będzie wszystko dobrze ❤

Co do ciążowych spodni , od paru dni to i moje myślałam że sie w suszarce skurczyły 😅 chyba czas zamówić coś ciążowego. Ja ogołem szczupła nie jestem ,a dzinsy kupuje tylko na Shein bo ciezko mi w sklepie kupic takie jakie lubie i w rozmiarze odpowiednim. A tam już ciążowe obczaiłam i praktycznie te same co zamawiam😅 jestem stara mam 33 lata i nie odnajduje sie w tych szerokich krojach 😆 rurki 4 ever🥰

Ja dziś 7w0d czyli zaczynam 8 tydzień 😊 mdlości wciąż mam lekkie ,ale połączone ze zgagą ... niemiły duet
Madziula podeślij linka do tych spodni z ciekawości. Termin mamy chyba ten sam aczkolwiek mam 3 aplikacje ustawiony ten sam termin i jedna jest 7+1 a druga 7+0 🙈 aa no i ja mam 34 lata i jestem jeszcze baaardzo młoda 😎😎
 
Hej dziewczyny! Trochę się martwię, od samego rana mam takie jasnobrązowe plamienie.. moja lekarka przyjmuje tylko w środy i piątki
Plamienia często się zdarzają, ja miałam w każdej ciąży. Nigdy nie jeździłam na sor ale to tylko moje widzimisię bo unikam szpitali jak ognia. Zawsze poprostu umawiam lekarza na następny dzień max 2 dni. Generalnie i tak jak coś ma się wydarzyć to i tak nic się nie zrobi na tak wczesnym etapie. Ja np jestem wielką przeciwniczką dupahstonu bo w pierwszej ciąży od początku miałam plamienia krwawienia itp i odrazu na podtrzymaniu a później okazało się że to ciąża z wadą i tak sobie myślę że jakbym nie łykała tyle tych tabletek to może wczensiej samo by się rozwiązało i uniknęłam bym tego wszystkiego co się działo później.
W drugiej ciąży też miałam palamienia + mocne krwawienie i nie brałam dupahstonu dopiero po 20tc brałam luteinę z powodu silnych skurczy i napinania brzucha
 
Madziula podeślij linka do tych spodni z ciekawości. Termin mamy chyba ten sam aczkolwiek mam 3 aplikacje ustawiony ten sam termin i jedna jest 7+1 a druga 7+0 🙈 aa no i ja mam 34 lata i jestem jeszcze baaardzo młoda 😎😎
Już podsyłam 😁 SHEIN Odzież Ciążowa Szczupły Spodnie jeansowe
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
I drugi model SHEIN Odzież Ciążowa Regulowana talia Zakłopotany Umyty Dżins Dżinsy
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
Jeszcze jakies czarne musze znaleźć 😅
 
Plamienia często się zdarzają, ja miałam w każdej ciąży. Nigdy nie jeździłam na sor ale to tylko moje widzimisię bo unikam szpitali jak ognia. Zawsze poprostu umawiam lekarza na następny dzień max 2 dni. Generalnie i tak jak coś ma się wydarzyć to i tak nic się nie zrobi na tak wczesnym etapie. Ja np jestem wielką przeciwniczką dupahstonu bo w pierwszej ciąży od początku miałam plamienia krwawienia itp i odrazu na podtrzymaniu a później okazało się że to ciąża z wadą i tak sobie myślę że jakbym nie łykała tyle tych tabletek to może wczensiej samo by się rozwiązało i uniknęłam bym tego wszystkiego co się działo później.
W drugiej ciąży też miałam palamienia + mocne krwawienie i nie brałam dupahstonu dopiero po 20tc brałam luteinę z powodu silnych skurczy i napinania brzucha
No myśle ,że to kwestia indywidualna podejścia i doświadczeń wcześniejszych. Ja dwie poprzednie ciąże tez na poczatku brałam duphaston ze wzgl. Na plamienie i mam z tych ciąż dwojke zdrowych dzieci, trzeci raz tez biore cyclogest bo tez plamiłam i nie wyobrażam sobie go nie brać bo to na dwoje babka wróżyła może bym nie brala lekow i tez bym ciąże donosiła a może nie , wole za trzecim razem tego nie sprawdzać 😉 wiadomo co ma być to będzie i na tym etapie niczego nie przewidzimy
 
Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰
 
Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰


Gratuluje serduszka, cudowne wieści 🥰
 
Gratuluje serduszka, cudowne wieści 🥰
Dziękuję, chociaż dalej będę żyła w strachu. Te kolejne 2 tygodnie będą kluczowe. Jak usłyszę, że torbiel się zmniejszyła, a serduszko dalej bije, to będę spokojniejsza. Teraz jestem w tym samym miejscu jak w poprzedniej ciąży. Liczę, że czas do następnej wizyty szybko minie.
 
reklama
Ja już po, na szczęście dzidzia jest, serduszko bije ❤️ Dziś jestem 7+1, ale ciąża wyszła tydzień młodsza.

Niestety mam dużą torbiel na prawym jajniku, ponad 5 cm. Co mnie teraz znów martwi. I miałam też już bóle z tej strony, więc podejrzewamy, że to właśnie ona. W pierwszej ciąży też miałam i się wchłonęła, ale chyba nie była tak duża.

Dostałam zakaz seksu, kolejną receptę na Duphaston i mam brać dodatkowo Acard 150. Kontrola za 2 tygodnie 🥰
ale czad ❤️ ja mam jutro wizytę jestem tak samo jak Ty więc napewno będę już spokojniejsza :) torbiel się wchłonie zobaczysz 💪🏻
 
Do góry