reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Betę robiłam na 6 dni przed terminem miesiączki I już wyszła .. ale nie powtarzałam czy rośnie powtórzę w tym tygodniu.. brzuch już nie boli za to w nocy miałam mdłości i zgagę które mnie uspokoiły hehe bo boję się że ból podbrzusza to zwiastuje jedno ale w sumie chyba nie
na szczęście nie :) wiele z Nas go ma na samym początku, ale ciężko odciąć to myślenie. Te objawy mam nadzieje pomogą Ci przetrwać do wizyty :)
 
reklama
Dziewczyny, ja mam jeden objaw którego chyba nie miałam we wcześniejszych ciążach. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czuje jakbym zostawiła gdzieś mózg i nie mogę go znaleźć. Zapominam o różnych rzeczach, albo nie sklejam informacji
 
Dziewczyny, ja mam jeden objaw którego chyba nie miałam we wcześniejszych ciążach. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czuje jakbym zostawiła gdzieś mózg i nie mogę go znaleźć. Zapominam o różnych rzeczach, albo nie sklejam informacji
Hej, to normalnie. Ja generalnie nie ogarniam, a w ciąży to już wgl kisiel z mózgu 🤣Ostatnio poszłam do lekarza nie do tego punku. Jeszcze idę taka zadowolna, że mam parę minut zapasu sprawdzam jaki gabinet, a tam inny adres. I leciałam biegiem żeby zdążyć 🫣
 
Hej, to normalnie. Ja generalnie nie ogarniam, a w ciąży to już wgl kisiel z mózgu 🤣Ostatnio poszłam do lekarza nie do tego punku. Jeszcze idę taka zadowolna, że mam parę minut zapasu sprawdzam jaki gabinet, a tam inny adres. I leciałam biegiem żeby zdążyć 🫣
o mamo dokładnie kisiel 😂 my wczoraj byliśmy umówieni ze znajomymi, byłam przekonana ze na 15. Oni przed 14 piszą się maja poślizg ja ze No luz przecież jeszcze godzina. Po 14 piszą jedziecie już? Ja mówię No nie przecież tyle jeszcze czasu. Dopiero jak zadzwonili dom mojego męża dowiedziałam się ze spotkanie było na 14. Nic mi nie dało do myślenia 😅
 
witaj! Strach po poronieniu niestety gdzieś zostaje w nas, ale pierwsza ciąża po jest nim mocno naznaczona. Postaraj się dziś dużo odpoczywać, może to pomoże w bólu podbrzusza. Mnie to tez przy każdej ciąży zawsze martwi i wręcz w tej byłam pewna ze oznacza okres. A jednak.
A robiłaś betę? Masz możliwość? Może ona trochę cię uspokoi?

Dziewczyny a ja mam pytanie myslalyscie o badaniach nifty/sanco/ coś podobnego? Ja zaczynam sie zastanawiać czy nie zrobić, ale nie mam te doświadczenia. Mam za sobą poronienia, wadę genetyczna u dziecka w jednej z ciąż, i w tym roku skończę 35 lat na dodatek nie przygotowywałam sie do tej ciąży w ogóle, nie brałam kwasu foliowego ani witamin. Jak teraz kurz opadł zaczynam myśleć jakie powinnam podejmować kroki.
Ja zależnie od tego co powoe lekarz na prenatalnych. Sama z siebie nie planuje nic robić, chociaż mam 38 lat już.
 
witaj! Strach po poronieniu niestety gdzieś zostaje w nas, ale pierwsza ciąża po jest nim mocno naznaczona. Postaraj się dziś dużo odpoczywać, może to pomoże w bólu podbrzusza. Mnie to tez przy każdej ciąży zawsze martwi i wręcz w tej byłam pewna ze oznacza okres. A jednak.
A robiłaś betę? Masz możliwość? Może ona trochę cię uspokoi?

Dziewczyny a ja mam pytanie myslalyscie o badaniach nifty/sanco/ coś podobnego? Ja zaczynam sie zastanawiać czy nie zrobić, ale nie mam te doświadczenia. Mam za sobą poronienia, wadę genetyczna u dziecka w jednej z ciąż, i w tym roku skończę 35 lat na dodatek nie przygotowywałam sie do tej ciąży w ogóle, nie brałam kwasu foliowego ani witamin. Jak teraz kurz opadł zaczynam myśleć jakie powinnam podejmować kroki.
hej ja planuje zrobić nifty , nie mam wskazań natomiast pamiętam jak robiłam w poprzedniej ciąży prenatalne z krwi i USG i bardzo dużo stresu mnie to kosztowało więc jeśli mam
Możliwość sobie go zaoszczędzic to to zrobię :) a dodatkowo będę znać płeć szybciej a jestem bardzo niecierpliwa w tym temacie. Siostra moja robiła nifty , zwykle pobranie krwi w 10 tygodniu , od wyniku już cała ciąża na luzie .
 
reklama
hej ja planuje zrobić nifty , nie mam wskazań natomiast pamiętam jak robiłam w poprzedniej ciąży prenatalne z krwi i USG i bardzo dużo stresu mnie to kosztowało więc jeśli mam
Możliwość sobie go zaoszczędzic to to zrobię :) a dodatkowo będę znać płeć szybciej a jestem bardzo niecierpliwa w tym temacie. Siostra moja robiła nifty , zwykle pobranie krwi w 10 tygodniu , od wyniku już cała ciąża na luzie .
I ile kosztuje takie badanie ?
 
Do góry