reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Mnie zaczal sam pytać czy chce L4 tak chyba koło 3 miesiaca.

Nie wiem, jak zrobić tabelkę, ale proponuję docelowo założyć wątek prywatny :)
Jestem jak najbardziej za wątkiem prywatnym, ale poczekajmy przynajmniej do końca miesiąca, aż się zbierze grupa, bo potem co chwilę ktoś nowy będzie prosił o dodanie.
 
reklama
A miewacie takie ķlucia w pidbrzuszu na srodku na dole? Dziś mnie tak troche zakuwało dosłownie 1,2 sekundy jak by ktoś szpilką nakuwał . Ale tak z parenaście razy
 
reklama
Jak tak Was czytam to zastanawiam się czy ze mną wszystko w porządku skoro nie mam żadnych objawów 🤣
Tak dla pocieszenia, a wiem, że Ci się przyda bo sama miałam takie zmartwienia- do 7 tc nie miałam żadnych objawów. Jakbym w ciąży nie była 😊 później zaczęło się ze zdwojoną siłą i trwa do dzisiaj, a powoli kończę 1 trymestr 😊 więc wszystko z Twoją ciążą ok 🌷✊
 
Do góry