reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
No to zdecydowanie racja! Dodatkowo wtedy miałam do samego końca przed indukcją szyjkę długą i całkowicie zamknietą. Teraz niby mam już i rozwarcie i szyjkę miękką to łudzę się że będzie lepiej.
Na bank. Mój już 4 tyg temu jak badał szyjkę. Usmiechnął się i mówi o szyjka miękka to będzie fajny poród ;), a nie miałam wtedy rozwarcia. 2 tyg temu miałam na opuszek...jutro się dowiem czy cosik się zmieniło.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry,
a co tu taka cisza ?
@Józia89. Jak się macie?
I reszta rozpakowanych mam :).
Ja zaraz się zbieram do lekarza. A teraz drzemeczka z juniorem ;).
Miłego czwartku
No a ja na 14:00 mam ktg, potem może namówię męża żeby mnie gdzieś podwiózł po rogala 😁 zważywszy na to, że w dwupaku będę jeszcze tylko chwilę, straciłam tak z 1/3 motywacji do diety. Jestem głodna! Ale staram się opanować, bo 2/3 motywacji i nawyki pozostały 😉
 
No a ja na 14:00 mam ktg, potem może namówię męża żeby mnie gdzieś podwiózł po rogala 😁 zważywszy na to, że w dwupaku będę jeszcze tylko chwilę, straciłam tak z 1/3 motywacji do diety. Jestem głodna! Ale staram się opanować, bo 2/3 motywacji i nawyki pozostały 😉
To pewnie brzuszek Ci opadł jak głodna jesteś. Ja dziś zjadłam 3 cukierki i 2 kostki czekolady ... ups ;)
 
reklama
Zuźka niestety sporo spadła na wadze jak to po cesarce, najwiekszy minus brak laktacji no ale coż jest przeciez mm. Doszła żółtaczka i rumień, ale to podobno normalne. Skóra tak adaptuje sie do nowych warunków a bilirubina schodzi a kupą. Najważniejszenie nie panikować. 😁
Laktacja ruszy tylko przystawiaj często :). Żółtaczkę to prawie każdy noworodek ma więc to też normalne. Trzymam kciuki za przyrost wagi :). Ja tez w pierwszych dniach oprócz piersi dawałam mm jak widziałam, że głodne maleństwo.
 
Do góry