reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

ja sobie tak dopowiedziałam, że to od kawy i słodkiego (bo oczywiście jakżeby inaczej mogło być, do kawy musi być słodkie :D), bo innym razem jak piłam np. herbatę i coś słodkiego sobie podjadłam, to też fikało. Ale z drugiej strony są momenty, że fika bez stymulacji.
A czy się obejdzie bez indukcji - się okaże. W tej chwili jak porównam z rankiem, to nie ma już tych objawów w ogóle. I czym one były - nie wiem... Mój mąż mnie uspokaja, że jeszcze i do terminu i do wizyty kolejnej trochę czasu jest i to się może jeszcze zmienić wszystko :p ale czy on wróżbita?
Niektóre dzieci reagują na zwiększony cukier we krwi. Ale nie wszystkie 😉 z kawą pewnie jest tak samo, ja nie piję mocnej ale za to piję sporo herbaty, która w sumie też ma działanie pobudzające. U mnie ruchy są wtedy, kiedy dzidziuś zadecyduje albo kiedy go trochę poszturcham 😁
 
reklama
Ja już jestem w szpitalu. Jutro próba indukcji. Mam nadzieję, że jakoś to będzie chociaż boje się okropnie. Brzuch boli mnie dość intensywnie po badaniu u mojego lekarza i potem przyjmującego mnie w szpitalu, a na ktg skurcze się nie piszą.
 
Gdyby nie cukrzyca to bym nie miała wywoływania.. a przez to że ktg mam super, przepływy, łozysko i waga ok to mogę po długim weekendzie. Bo inaczej bym już dziś szła 🙈
Czyli co, trzy z nas idą do szpitala w poniedziałek? Któraś tu jeszcze pisała, tylko ja oczywiście nie pamiętam kto 🙈 ja już prawie nic nie pamiętam
 
No chyyba pomalutku się dzieje :). U mnie była cisza.
A zapomniałam Wam napisac, że moj gin robił mi masaż szyjki(nie czułam tego za bardzo). Pojechałam jeszcze złożyć wniosek o dowód i co mnie brzuch teraz boli 😱. U mnie równo tydzień do terminu, ale jak nic nie ruszy to najpózniej we wtorek przywitam to moje małe cudo :).
Oo to pocieszające z tym masażem, ja na 19.30 ide do położnej i ma mi wlasnie cos tam posprawdzać - boję się, bo różne są opinie, niektóre dziewczyny narzekają na bol po samym dotknięciu szyjki. Ale powiem Ci, że moja przyjaciółka w tamtym roku urodzila 48 h od masażu szyjki, wiec kto wie, czy będziesz potrzebowała wywoływania 😀

Ja już jestem w szpitalu. Jutro próba indukcji. Mam nadzieję, że jakoś to będzie chociaż boje się okropnie. Brzuch boli mnie dość intensywnie po badaniu u mojego lekarza i potem przyjmującego mnie w szpitalu, a na ktg skurcze się nie piszą.
Powodzenia ❤️

Co do rogali - w lidlu nic nie było, pewnie wszystko wykupili :/
 
Ja już jestem w szpitalu. Jutro próba indukcji. Mam nadzieję, że jakoś to będzie chociaż boje się okropnie. Brzuch boli mnie dość intensywnie po badaniu u mojego lekarza i potem przyjmującego mnie w szpitalu, a na ktg skurcze się nie piszą.
O rety, powodzenia. Nie bój się, jesteś pod opieką. Dawaj znać co tam się dzieje 🙂
 
Oo to pocieszające z tym masażem, ja na 19.30 ide do położnej i ma mi wlasnie cos tam posprawdzać - boję się, bo różne są opinie, niektóre dziewczyny narzekają na bol po samym dotknięciu szyjki. Ale powiem Ci, że moja przyjaciółka w tamtym roku urodzila 48 h od masażu szyjki, wiec kto wie, czy będziesz potrzebowała wywoływania 😀


Powodzenia ❤️

Co do rogali - w lidlu nic nie było, pewnie wszystko wykupili :/
Jutro też będę jadła 🙃 przykro mi, że nie udało się kupić, ale może być że wykupione, sporo reklam było a w sklepach tłumy.
Dostałam skurczu właśnie w sklepie, ale przeszło. U mnie te skurcze to tak bardziej na wieczór się pokazują.
 
Laktacja ruszy tylko przystawiaj często :). Żółtaczkę to prawie każdy noworodek ma więc to też normalne. Trzymam kciuki za przyrost wagi :). Ja tez w pierwszych dniach oprócz piersi dawałam mm jak widziałam, że głodne maleństwo.
A jakie mm podawałaś? Oczywiście mam plan kp, ale plany planami a życie życiem. Natomiast ja nie mam bladego pojęcia o mm, więc gdyby przyszło mi kupić jakąś puszkę na sam początek, to nie wiedziałabym co wybrać.
 
reklama
Ja już jestem w szpitalu. Jutro próba indukcji. Mam nadzieję, że jakoś to będzie chociaż boje się okropnie. Brzuch boli mnie dość intensywnie po badaniu u mojego lekarza i potem przyjmującego mnie w szpitalu, a na ktg skurcze się nie piszą.
Trzymam mocno kciuki :). Kurczę, a czemu mi to umknęło, że Ty dziś do szpitala 🤔.
A co po badaniu? Jakieś rozwarcie? Jak szyjka? No i czy założyli Ci balonik?
 
Do góry