reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

@MamaZuzu gratulacje!

@RedLady to ty jeszcze pracujesz? No ja cię szczerze podziwiam. Chodzisz do pracy czy robisz home office?

@maszak na moim skierowaniu jest napisane 39 tc. Tak więc mam je w ręku, ale skorzystać mogę w poniedziałek 🙂

Na mnie pełnia zadziałała tak, że byłam głodna jak wilk i nieśpiąca. W związku z powyższym dziś cała zadowolona o 8 rano byłam w trakcie wstawania z łóżka, ale ocknęłam się nagle 2.5 godziny później 😳😳 zasnęłam w momencie, jak już chciałam wstać.
Ja rano tylko kefir z malinami, ..nawet nie wypiłam kawy bo coś mi 🤢...za to wysprzatałam wszyfkie szafki w kuchni i łazience a teraz ledwo chodzę 🤣😂...
 
reklama
@MamaZuzu gratulacje!

@RedLady to ty jeszcze pracujesz? No ja cię szczerze podziwiam. Chodzisz do pracy czy robisz home office?

@maszak na moim skierowaniu jest napisane 39 tc. Tak więc mam je w ręku, ale skorzystać mogę w poniedziałek 🙂

Na mnie pełnia zadziałała tak, że byłam głodna jak wilk i nieśpiąca. W związku z powyższym dziś cała zadowolona o 8 rano byłam w trakcie wstawania z łóżka, ale ocknęłam się nagle 2.5 godziny później 😳😳 zasnęłam w momencie, jak już chciałam wstać.
😂😂 to wstawanie to mistrzostwo.
Tak, ja jeszcze pracuję, co prawda u siebie, ale nie z domu tylko codziennie muszę jechać do biura. Ogólnie to w poprzedniej ciąży też tak pracowałam do ostatniego dnia.
 
Ja rano tylko kefir z malinami, ..nawet nie wypiłam kawy bo coś mi 🤢...za to wysprzatałam wszyfkie szafki w kuchni i łazience a teraz ledwo chodzę 🤣😂...
Mdłości i wymioty to podobno zwiastuny porodu 😊
A tak na serio to współczuję. Ale ja dzisiaj też mam brak apetytu.

@RedLady no to pracuś z ciebie. Ja bym już chyba nie dała rady. Może z domu, gdybym musiała.
 
Dziewczyny na razie na wątku mamy same bobasy urodzone przez cc?
Na to wygląda.
Ale ja nie wiem, czy doczekam do tej indukcji. O ile chodzę sobie po domu to jest w miarę ok. Dziś wyszłam, w sumie tyle co do auta, krótko po sklepie i z powrotem do domu. Jak wyszłam z samochodu, to przez moment nie mogłam zrobić kroku.
Ja wiem, że porodu nie da się przegapić, ale mam wrażenie że będę tą jedyną kobietą na świecie, której się to przydarzy. Nie mam pojęcia, co się wyprawia z moim organizmem 😅
 
Dzięki! Czyli jak mus to mus i nie ma co się bać tego.
Tak, no facet. W porządku, ale on nie wie jakie to odczucia i czasem wahałam się czy nie lepiej było prowadzić ciążę u kobiety (tylko trzeba byłoby znaleźć taką, która rodziła ;))... Ale już nie zmienię przecież.
Ale to KTG jest rzeczywiście robione jak jest jakieś wskazanie, a potem dopiero jak minie termin?

Ja mam robione KTG co tydzień u położonej, tak po prostu :)
 
reklama
No właśnie @martimo tak mi przyszło do głowy, czy chodziłaś do szkoły rodzenia? Ja tak, i ta moja szkoła oferuje jedno KTG za darmo, a jakbym chciała więcej to za jakieś nie bardzo duże pieniądze. I właśnie dzisiaj się umówiłam na czwartek na badanie, bo mój lekarz mi to zalecił o ile mam możliwość (w przychodni już mi nie zrobią, bo musi być lekarz do oceny badania, a ja już nie będę miała wizyt).
 
Do góry