reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Ale też macie coś konkretnie mniejszego w pomiarach czy ogólnie trochę rozjechane?
Ogólnie widzę że lekko rozjechane tu różnica tygodnia a gdzie indziej pare dni.

Szczerze ? W ogóle się tym nie przejmuje ba ja nawet o tym nie myśle.
Maleństwo rośnie w swoim tempie może gdyby to były różnice nie wiem po 3 - 4 tygodnie to może faktycznie byłby powod do zmartwień ale takie odchylenia to myśle że nie ma co sobie głowy łamać.
 
Ogólnie widzę że lekko rozjechane tu różnica tygodnia a gdzie indziej pare dni.

Szczerze ? W ogóle się tym nie przejmuje ba ja nawet o tym nie myśle.
Maleństwo rośnie w swoim tempie może gdyby to były różnice nie wiem po 3 - 4 tygodnie to może faktycznie byłby powod do zmartwień ale takie odchylenia to myśle że nie ma co sobie głowy łamać.
Ja mam podobne podejście. Tak, że ze spokojem czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Ogólnie to czasem myślę, że tyle jeszcze naszego co młody w brzuszku. Ze starszą 3- latką to życie jest już takie bezproblemowe a tu zaraz od nowa się zacznie🙈 A zaraz po tym nachodzą mnie myśli, że jednak najpiękniejsze i najcudowniejsze chwile dopiero przed nami. Jak rodzinka się powiększy.
 
Ja mam podobne podejście. Tak, że ze spokojem czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Ogólnie to czasem myślę, że tyle jeszcze naszego co młody w brzuszku. Ze starszą 3- latką to życie jest już takie bezproblemowe a tu zaraz od nowa się zacznie🙈 A zaraz po tym nachodzą mnie myśli, że jednak najpiękniejsze i najcudowniejsze chwile dopiero przed nami. Jak rodzinka się powiększy.

Ja się mega ciesze.
Trzy straty za nami.
Zero dzieciaka.

To nasza pierwsza ciąża gdzie doszliśmy tak daleko ❤️ oczywiście jestem przerażona bo to coś innego 😳❤️
Ale teraz czekają mnie i męża najpiekniejszw chwilę ❤️❤️
 
Ja się mega ciesze.
Trzy straty za nami.
Zero dzieciaka.

To nasza pierwsza ciąża gdzie doszliśmy tak daleko ❤️ oczywiście jestem przerażona bo to coś innego 😳❤️
Ale teraz czekają mnie i męża najpiekniejszw chwilę ❤️❤️
To Wy tym bardziej odczujecie różnicę na plus jak w waszym życiu pojawi się takie małe, wyczekane szczescie🙂
 
Dobra zaczelam pakować walizke.
Napisze co spakowałam a Wy mi doradzicie czy coś jeszcze czy wystarczy albo za dużo 🤪

Trzy duże ręczniki / jeden mały recznik / dwie koszule rozpinane przy biuście / jedna koszula taka luźniejsza ale normalna / szlafrok / kapcie gumowe / normalne majteczki 3 pary / skarpetki 3 pary.

Następnie:

Jedno opakowanie pampersow numer 0 ( do 3 kg ) / jedno opakowanie pampersow numer 1 ( od 2- 5 kg ) / chusteczki nawilżające / masc do smarowania sutkow / podklady higieniczne 2 opakowania / oddychające wkładki laktacyjne / szampon i żel do ciała dla mnie / mydło do rąk / papier toaletowy 3 sztuki / chusteczki higieniczne 4 sztuki / majtki jednorazowe / sztućce / 5 sztuk pieluch tetrowych.

No i tyle mam spakowane.
Wiadomo jeszcze muszę kupić sobie szczoteczkę do zębów i paste/ recznik papierowy / wyparzyć muszę laktator i od niczego spakuje / ładowarka/ dokumenty rzecz oczywista / kubek / woda niegazowana w małych butelkach.

Z tego co pisze na stronie szpitala to wszystko praktycznie mam.
Ciuchów dla dziecka nie potrzeba dopiero na wyjście ale nie wiem czy brać od razu te ciuchy czy mąż mi dowiezie ?
Maści dla dzieciaka brać?
Po co aż trzy duże ręczniki i te maciupkie pampersy, tyle papieru toaletowego? Masz być dłużej w szpitalu, jest prawdopodobienstwo wczesniaka?
 
reklama
Do góry