reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny, chciałam was ostrzec przed kupowaniem jakichkolwiek artykułów wyprawkowych w sklepie mamuszka.com

W polowie września zamowilam tam otulacz do fotelika i recznik, zamówienie na ponad 300 zł, po chyba 2 tygodniach zamówienie anulowane, nadal nie zwrócili mi kasy, zwodzą mnie w mailach, że awaria, że coś tam :/ chyba się skończy na policji, choć nie wiem, czy za 340 zł ktoś w ogole będzie podejmował jakies realne działania...

Dobrze wiedzieć.
Choć ja osobiście dużo zamawiam na takich stronach za pobraniem bo jednak nie ufam 😉 co innego na allegro zamawiam opłacając ale na takich stronach wyłącznie za pobraniem.
 
reklama
Halo dziewczyny.
Jak się macie? Jak nocki Wasze?
@kamilamhm no to powiem Ci, że nieładnie z ich strony. Trzymam kciuki by szybko lasę Ci oddali.

Byliśmy z mężem na drobnych zakupach dokupiłam resztę rzeczy co mi potrzebne będą do szpitala.
W razie jakby mi coś brakło mąż dowiezie 😉
Kupiłam nowa firanke i pościel ❤️❤️
Mąż będzie miał zajęcie 😉
 
Ja byłam na wizycie u lekarza. Na szczescie z łożyskiem i przepływami ok. Brzuszek młodego nadal mniejszy, ale ogólna waga w normie. Młody przybiera ile powinien. Napewno nie będzie jakimś gigantem, ale ma już prawie 2700 g wiec lekarz mówi, że nie ma co panikować. Trochę zmartwiło mnie przygadywanie lekarza o indukcji, ale cóż co ma być to będzie.
Co do nocy to ostatnio u mnie raczej bezsenne. Zasypiam błyskawicznie a potem co chwila pobudka to na siku to żeby przetoczyć się z boku na bok. Ogólnie ciężko. Zauważyłam też że młody już nie jest tak bardzo aktywny w ciągu śnią jak wcześniej. Z tego co widzę to u was podobnie.
 
Dobrze wiedzieć.
Choć ja osobiście dużo zamawiam na takich stronach za pobraniem bo jednak nie ufam 😉 co innego na allegro zamawiam opłacając ale na takich stronach wyłącznie za pobraniem.
Ja zamawiam spooooro online i jeszcze mnie takie coś nie spotkało. Za pobraniem często wychodzi drożej, ja też lubię od razu miec z głowy płatność i odebrać sobie paczkę z paczkomatu. No nic, zobaczymy jak to się rozwinie, niestety cwaniakow jak widać nadal nie brakuje 😒
 
Ja zamawiam spooooro online i jeszcze mnie takie coś nie spotkało. Za pobraniem często wychodzi drożej, ja też lubię od razu miec z głowy płatność i odebrać sobie paczkę z paczkomatu. No nic, zobaczymy jak to się rozwinie, niestety cwaniakow jak widać nadal nie brakuje 😒

Na allegro jest spoko opcja Smart dom i jak się zamówi za kwote 40 zł to przesyłka gratis wiec korzystam często ale tylko na tym portalu bo na jakiś stronach internetowych wyłącznie pobraniowo.
Czasem lepiej 10 zł więcej zapłacić za przesyłkę niż się właśnie później bujać jak są problemy.

Zawsze wysyłkę można przekierować do kogoś rodziców/ sąsiada/ koleżanki czy nawet w miejsce pracy.
 
Ja byłam na wizycie u lekarza. Na szczescie z łożyskiem i przepływami ok. Brzuszek młodego nadal mniejszy, ale ogólna waga w normie. Młody przybiera ile powinien. Napewno nie będzie jakimś gigantem, ale ma już prawie 2700 g wiec lekarz mówi, że nie ma co panikować. Trochę zmartwiło mnie przygadywanie lekarza o indukcji, ale cóż co ma być to będzie.
Co do nocy to ostatnio u mnie raczej bezsenne. Zasypiam błyskawicznie a potem co chwila pobudka to na siku to żeby przetoczyć się z boku na bok. Ogólnie ciężko. Zauważyłam też że młody już nie jest tak bardzo aktywny w ciągu śnią jak wcześniej. Z tego co widzę to u was podobnie.

U nas też widzę że jest różnica w pomiarach ale jeśli pani doktor każe się nie martwić to się nie martwie.
A poród? Co ma być to będzie.
Najważniejsze żeby dzieciątko zdrowo się urodziło! ❤️❤️❤️
 
Ja byłam na wizycie u lekarza. Na szczescie z łożyskiem i przepływami ok. Brzuszek młodego nadal mniejszy, ale ogólna waga w normie. Młody przybiera ile powinien. Napewno nie będzie jakimś gigantem, ale ma już prawie 2700 g wiec lekarz mówi, że nie ma co panikować. Trochę zmartwiło mnie przygadywanie lekarza o indukcji, ale cóż co ma być to będzie.
Co do nocy to ostatnio u mnie raczej bezsenne. Zasypiam błyskawicznie a potem co chwila pobudka to na siku to żeby przetoczyć się z boku na bok. Ogólnie ciężko. Zauważyłam też że młody już nie jest tak bardzo aktywny w ciągu śnią jak wcześniej. Z tego co widzę to u was podobnie.
A Ty masz termin zbliżony do mnie prawda? Mojej waga z wczoraj 36+1 - 2850 g. Tydzien wcześniej w 35 miała 2760...
 
reklama
Do góry