reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

A na kiedy masz termin? Ja teraz chodzę do lekarza co tydzień. I w przyszłym tygodniu mam mieć ktg. A bardzo nie lubię tego badania. W pierwszej ciąży, którą tak długo przenosiłam to tych ktg miałam tak dużoooo.
Ja mam termin na 10.11 w pierwszej ciąży tez rodziłam dopiero w 42 tygodniu bo na ktg nic się nie zapisywało (zero skurczy ) wiec traktuje to badanie jako formalność :)
 
reklama
Ja mam termin na 10.11 w pierwszej ciąży tez rodziłam dopiero w 42 tygodniu bo na ktg nic się nie zapisywało (zero skurczy ) wiec traktuje to badanie jako formalność :)
Czyli wszystkie jakoś podobnie te terminy mamy😁 Jakoś do mnie to nie do końca dociera że może nawet za miesiąc pojawi się ktoś nowy na pokładzie. Z jednej strony czekam na koniec bardzooo. A z drugiej to taka abstrakcja, że to już🙈
 
Czyli wszystkie jakoś podobnie te terminy mamy😁 Jakoś do mnie to nie do końca dociera że może nawet za miesiąc pojawi się ktoś nowy na pokładzie. Z jednej strony czekam na koniec bardzooo. A z drugiej to taka abstrakcja, że to już🙈
O tym ostatnio myślałam :). Jednak miałam wczoraj sesję roczkową, a robiłam jej też noworodkową to nie mogę się już doczekać. Ale mam obraz sielanki 🤣😂, choć chyba tak cudownie to nie będzie 🙈🙉🙊
 
Czyli wszystkie jakoś podobnie te terminy mamy😁 Jakoś do mnie to nie do końca dociera że może nawet za miesiąc pojawi się ktoś nowy na pokładzie. Z jednej strony czekam na koniec bardzooo. A z drugiej to taka abstrakcja, że to już🙈
A mi już trochę szkoda, że koniec ciąży 😂 chociaż już ciężko i miałam dzisiaj wrażenie, że mi młoda rękę w wylot wkładała..
 
O tym ostatnio myślałam :). Jednak miałam wczoraj sesję roczkową, a robiłam jej też noworodkową to nie mogę się już doczekać. Ale mam obraz sielanki 🤣😂, choć chyba tak cudownie to nie będzie 🙈🙉🙊
Ha ha ha
A mi już trochę szkoda, że koniec ciąży 😂 chociaż już ciężko i miałam dzisiaj wrażenie, że mi młoda rękę w wylot
Naprawdę? Ja te końcówki ciąż mam takie kiepskie, że nic a nic nie jest mi żal🙈
 
reklama
Do góry