reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
To u mnie w szpitalu położne mi wszystko przenosiły ;), tzn walizkę pchały, a ja na wózeczku z patologi na porodówkę, a potem z porodówki na położniczy i kurczę nie pamiętam by któraś z kobitek czy to poród czy po porodzie szła sama 🤔.
A Ty w jakim wieku masz starszaka?
I na kiedy masz termin?
Widać co szpital to inne zwyczaje. Ogólnie jestem zwolennikiem maksymalnego ułatwiania sobie życia. Walizka na kółkach to według mnie bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Co do Naszego starszaka to już na szczęście ma 3 latka. Trochę się stresuję jak to będzie jak młody się urodzi. Czy nie będzie dużej zazdrości i rywalizacji. A co do terminu to mam na 15 listopad.
 
Widać co szpital to inne zwyczaje. Ogólnie jestem zwolennikiem maksymalnego ułatwiania sobie życia. Walizka na kółkach to według mnie bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Co do Naszego starszaka to już na szczęście ma 3 latka. Trochę się stresuję jak to będzie jak młody się urodzi. Czy nie będzie dużej zazdrości i rywalizacji. A co do terminu to mam na 15 listopad.
3 latka, a to fajny wiek :), choć nadal malutki. To masz dwa 2 dni przed moim. Ciekawa jestem, która mamusia pierwsza się rozpakuje.
Ja miałam mega intensywny weekend i czuję to nawet w mięśniach ;). Jednak warto było poruszać się... jakbym leżała na kanapie to bym nie skorzystała z tej pięknej pogody. W czwartek mam wizytę i chyba za 2 tyg pierwsze ktg 🙉.... chyba muszę zacząć pakować torbę do szpitala :).
 
3 latka, a to fajny wiek :), choć nadal malutki. To masz dwa 2 dni przed moim. Ciekawa jestem, która mamusia pierwsza się rozpakuje.
Ja miałam mega intensywny weekend i czuję to nawet w mięśniach ;). Jednak warto było poruszać się... jakbym leżała na kanapie to bym nie skorzystała z tej pięknej pogody. W czwartek mam wizytę i chyba za 2 tyg pierwsze ktg 🙉.... chyba muszę zacząć pakować torbę do szpitala :).
 
No to rzeczywiście ciekawe😁 szczerze mówiąc to mi wszystko jedno czy urodzę przed czy po terminie. Oby tylko samo się zaczęło. Ja tez wczoraj trochę pospacerowałam, ale starałam się nie forsować. Żal nie korzystać z takiej pogody.
 
Widać co szpital to inne zwyczaje. Ogólnie jestem zwolennikiem maksymalnego ułatwiania sobie życia. Walizka na kółkach to według mnie bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Co do Naszego starszaka to już na szczęście ma 3 latka. Trochę się stresuję jak to będzie jak młody się urodzi. Czy nie będzie dużej zazdrości i rywalizacji. A co do terminu to mam na 15 listopad.
U nas między najstarszym, a młodszą różnica jest 2,5 roku i zazdrość pojawiła się dopiero jak młoda zaczęła chodzić i starszy zrozumiał, że siostra może zabierać mu zabawki ;)
 
reklama
No to rzeczywiście ciekawe😁 szczerze mówiąc to mi wszystko jedno czy urodzę przed czy po terminie. Oby tylko samo się zaczęło. Ja tez wczoraj trochę pospacerowałam, ale starałam się nie forsować. Żal nie korzystać z takiej pogody.
O tak niech się samo zacznie wtedy też będę happy :).
U mnie zazdrości u dzieci nie było, a różnica była 21 miesięcy... ciekawa jestem jak ten zbój prawie 2,5 letni zareaguje 🤣😂... coś mi się zdaje, że tak łatwo nie będzie 😅😆
 
Do góry