reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Oo to trzeba mieć chyba predyspozycje, żeby się przez tyle ciąż dobrze czuć. Ale to super ma😅 aż tak źle?
Jeszcze nie zdążyłam zwymiotowac, ale rano było blisko😃 i mam nadzieję że tak zostanie. Mam ochotę tylko leżeć w łóżku. Nie chce mi się nic jeść, a jak nie jem to mi bardziej niedobrze. Chyba u mnie największy problem jest natury psychicznej, bo boję się, że zrobię jakąś akcje przy uczniach, do łazienki w szkole nie dolecisz..
 
Mam koleżankę w czwartej ciąży i zawsze czuła się dobrze, namówiła mnie a teraz cierpię, też myślałam że za drugim razem będzie lepiej...
To wszystko zależy od organizmu. Niby mówią każda ciąża inna, a u mnie kolejna i dokładnie taka sama. Czyli senność, ból piersi, ktory już zniknął i siusianie.
@Kaasiek_96 no cudności.
@modesty napisałam najbardziej wiarygodny, ale jak ustalają z om to zawsze liczą 28 dni .. ja miałam cykle 30 -31 dni i nigdy nie liczyli na podstawie tego. No i na początku może patrzą że ciąża młodsza i nie pokrywa się z om... poźniej dzieciątko rośnie i po skonczońym 36 jest donoszone. Czasem się zdarza, że kobiety rodzą dokladbue z terminu z om, a czasem wczesniej lub później jednak tyle czynników na to wplywa, że to jedna wielka niewiadoma.
@Goodka tak dopochwowa lepiej się wchłania i można palcem ;). Ja w poprzedniej miałam i tak jak przytulanka pisze wywołuje dyskomfort..
@Nowa103 ja mam femibion1
 
reklama
Do góry