reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Mnie tak samo. Do tego czuję się jakbym cały dzień pracowała na budowie albo ćwiczyła na siłowni.

Mnie też boli brzuch, ciągnie w pachwinach I boli jajnik. Ale wszystko jest Oki na tą chwilę. Miałam też plamienie na początku beż a potem ciemny żółty i to podobno infekcja. Dostałam globulki.
U mnie tak było jak zaczęłam brać luteinę, po czterech dniach swędzenie i pieczenie. Na wizycie ginekolog kazała kupić Pimafucin globulki i tak brałam, najpierw luteina a po dwóch godzinach pimafucin. Pomogło. Teraz biorę jeszcze Lactovaginal i miejmy nadzieję, że będzie już ok. 🙂 24 marca śmigam na wizytę, będzie wtedy 8 tydzień i 3 dzień. Mam nadzieję, że serce bije bez zmian i jest ok.
 
reklama
Cześć ! Niestety moja beta nie przyrasta miałam 31,6 później 36.1 . Dzisiaj dostałam okres .. ciaza biochemiczna 😭mam do was pytanie czy któraś z was to przechodziła ? I czy mogę się starać o ciąże w nast cyklu ?
Hej również teraz miałam biochemiczna lekarz powiedział ze krwawienie mam traktować jak okres i odrazu potem działać znów.
 
Ja też dołączę nieśmiało. OM 12. 02. Dzisiaj wypada 5+0 tydzień. Beta z 16 marca 356 progesteron 30. Dostałam od lekarza z luxmedu duphaston biorę go ale zastanawiam się czy jest sens przy tak wysokim progesteronie. Dzisiaj powtórzyłam betę ale okazało się że lekarka zleciła hcg +beta więc dzisiaj nie będzie wyników.
Ja bym nie brała profilaktycznie
 
Hej.
@Iwkasc90 przykro mi.. trzymam kciuki za kolejny cykl.

Mój termin z OM 17.11 moje terminy z usg rzadko się sprawdzały, bo tak naptawdę termin z usg zależy od dokładności lekarza.
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Biłam się z myślami czy do Was dołączyć, ale stwierdziłam że co ma być to będzie i postanowilam nieśmiało przycupnac. Nieśmiało dlatego, że to moja 6 ciąża a wszystkie poprzednie straciłam.
Dziś miałam USG serduszko bije, ale ciąża wg om jest młodsza o dwa tygodnie. Wg om dziś 8+0 a wg USG 6+0. Trochę się martwię, ale ogólnie mam dosyć długie cykle więc ciąża ma prawo być młodsza.
 
Do góry