reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
O, to ze mną po porodzie leżała kobieta, która straciła dwie ciążę ale właśnie dzięki dobrej diagnostyce i lekarzowi trzecia przy tym zespole już donosiła :)
No ja po trzeciej stracie wiem o tym zespole. Od czwartej ciąży byłam obstawiona lekami, ale przytrafiło się puste jajo więc i tak leki by nie pomogły. Natomiast w 5 ciąży dotrwałam do 26 tygodnia ale niestety również się nie udalo. Moj nowy lekarz po przeanalizowaniu wyników uważa że brałam za małą dawkę heparyny. Teraz ciąża nr 6 mam nadzieję że będzie dobrze.
 
No ja po trzeciej stracie wiem o tym zespole. Od czwartej ciąży byłam obstawiona lekami, ale przytrafiło się puste jajo więc i tak leki by nie pomogły. Natomiast w 5 ciąży dotrwałam do 26 tygodnia ale niestety również się nie udalo. Moj nowy lekarz po przeanalizowaniu wyników uważa że brałam za małą dawkę heparyny. Teraz ciąża nr 6 mam nadzieję że będzie dobrze.
Ojejku, wspolczuje... 26 tydzień to już takie spore maleństwo...
 
Kochane, przyjechaliśmy na 50 urodziny do teściów, a tu pełno zarazków… zaczynam czuć jak drapie mnie w gardle- możecie sprzedać jakieś sposoby na przeziębienie w ciąży? Zaczęłam dopiero 5+1 i strasznie się stresuje, że mogę zaszkodzić maleństwu jak się rozchoruje…. Nie plamie, brzuch nie boli, więc to pocieszające, ale sam fakt mnie denerwuje- co polecacie w tej sytuacji?
 
Hej dziewczyny 🙂
Biłam się z myślami czy do Was dołączyć, ale stwierdziłam że co ma być to będzie i postanowilam nieśmiało przycupnac. Nieśmiało dlatego, że to moja 6 ciąża a wszystkie poprzednie straciłam.
Dziś miałam USG serduszko bije, ale ciąża wg om jest młodsza o dwa tygodnie. Wg om dziś 8+0 a wg USG 6+0. Trochę się martwię, ale ogólnie mam dosyć długie cykle więc ciąża ma prawo być młodsza.
💔😢 Tak bardzo trzymam za Ciebie kciuki… musi być dobrze !
 
Kochane, przyjechaliśmy na 50 urodziny do teściów, a tu pełno zarazków… zaczynam czuć jak drapie mnie w gardle- możecie sprzedać jakieś sposoby na przeziębienie w ciąży? Zaczęłam dopiero 5+1 i strasznie się stresuje, że mogę zaszkodzić maleństwu jak się rozchoruje…. Nie plamie, brzuch nie boli, więc to pocieszające, ale sam fakt mnie denerwuje- co polecacie w tej sytuacji?
Na drapanie w gardle polecam…
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry