reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Ja też dołączę nieśmiało. OM 12. 02. Dzisiaj wypada 5+0 tydzień. Beta z 16 marca 356 progesteron 30. Dostałam od lekarza z luxmedu duphaston biorę go ale zastanawiam się czy jest sens przy tak wysokim progesteronie. Dzisiaj powtórzyłam betę ale okazało się że lekarka zleciła hcg +beta więc dzisiaj nie będzie wyników.
Ja przy poprzedniej ciaży tez dostalam profilaktycznie ze względu na plamienia na początku, ale nie brałam.
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Biłam się z myślami czy do Was dołączyć, ale stwierdziłam że co ma być to będzie i postanowilam nieśmiało przycupnac. Nieśmiało dlatego, że to moja 6 ciąża a wszystkie poprzednie straciłam.
Dziś miałam USG serduszko bije, ale ciąża wg om jest młodsza o dwa tygodnie. Wg om dziś 8+0 a wg USG 6+0. Trochę się martwię, ale ogólnie mam dosyć długie cykle więc ciąża ma prawo być młodsza.
Hej, powodzenia :) a robiłaś badania z czego wynikały tamte straty?
 
Tak mam stwierdzony zespół antyfosfolipidowy. Dodatkowo niedawno dowiedziałam się że mam przegrodę w macicy miałam mieć zabieg, ale okazało się że jestem w ciąży.
O, to ze mną po porodzie leżała kobieta, która straciła dwie ciążę ale właśnie dzięki dobrej diagnostyce i lekarzowi trzecia przy tym zespole już donosiła :)
 
Dziewczyny, które rodziły już 3 razy i wiecej - czy każdy następny poród był u Was szybszy? 🤔
Ja nigdy nie rodzilam, ale za to moja kuzynka i bratowa rodziły 3/4 razy. Obie kazdy poród mieli coraz szybciej. 4 porod mojej kuzynki trwal 40 min. Nie zdążyła na porodówkę, w windzie urodziła. Mojej bratowej 3 poród również rozkręcił się w windzie,ale w ostatniej chwili zdazyli ja polozyc na chwile na porodówkę 😅
 
reklama
Ja nigdy nie rodzilam, ale za to moja kuzynka i bratowa rodziły 3/4 razy. Obie kazdy poród mieli coraz szybciej. 4 porod mojej kuzynki trwal 40 min. Nie zdążyła na porodówkę, w windzie urodziła. Mojej bratowej 3 poród również rozkręcił się w windzie,ale w ostatniej chwili zdazyli ja polozyc na chwile na porodówkę 😅
Czyli porody, na które nie zdążyło się do szpitala wcale nie są takie rzadkie 😱
Ja przy 2 porodzie ledwo do szpitala zdążyłam...
 
Do góry