reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Ja dużo pije 🤪 akurat uwielbiam wode niegazowana choć w ciąży przerzuciłam się większości na wode gazowana 😁😁
Jak mam być szczera, to ta porada wydała mi się bzdurna 😆 wcale nie zaczęłam pić jakoś dużo więcej i mi to samo przeszło. Nadal się czasem zakrztuszę, ale przez sen rzadko.
 
Ja w sumie czuję się całkiem dobrze. Myślałam że przy końcówce będzie dużo, dużo gorzej. Jest jednak coś co ostatnio zaczęło mi mocno dokuczać a mianowicie dziąsła 😳🙄. Akurat tego bym się nie spodziewała 🙈
 
Ja w sumie czuję się całkiem dobrze. Myślałam że przy końcówce będzie dużo, dużo gorzej. Jest jednak coś co ostatnio zaczęło mi mocno dokuczać a mianowicie dziąsła 😳🙄. Akurat tego bym się nie spodziewała 🙈
Ja tak ogólnie czuję się też dobrze. Gorzej, jak mam gdzieś iść. Z chodzeniem mam problem, od razu czuję jak dziecko mnie tam przydusza na dole, zapewne napiera na szyjkę, i to boli i się tego boję szczerze mówiąc, żeby nie przyspieszyło porodu.
 
Hejo. Ja po ktg skurczow zero, ale to taki standardzik ;) u mnie przy prawie pełnym rozwarciu się nie pisały także ;).
Koncówka ciąży jest średnia, bo właśnie srednio się śpi, średnio chodzi itp itd...
Choć ja ani ze spaniem, ani chodzeniem problemów nie mam ;).
Także czekam cierpliwie aż królewna zechce opuścić gniazdko ;).
A jak Wasza waga? Bo u mnie wzrost o 0,5 kg..
 
Hejo. Ja po ktg skurczow zero, ale to taki standardzik ;) u mnie przy prawie pełnym rozwarciu się nie pisały także ;).
Koncówka ciąży jest średnia, bo właśnie srednio się śpi, średnio chodzi itp itd...
Choć ja ani ze spaniem, ani chodzeniem problemów nie mam ;).
Także czekam cierpliwie aż królewna zechce opuścić gniazdko ;).
A jak Wasza waga? Bo u mnie wzrost o 0,5 kg..
Całkowita? U mnie 13 ale na początku schudłam 9,wiec tak jakby 4 tylko. Za to przy synu było 23 na plusie :p
 
Hejo. Ja po ktg skurczow zero, ale to taki standardzik ;) u mnie przy prawie pełnym rozwarciu się nie pisały także ;).
Koncówka ciąży jest średnia, bo właśnie srednio się śpi, średnio chodzi itp itd...
Choć ja ani ze spaniem, ani chodzeniem problemów nie mam ;).
Także czekam cierpliwie aż królewna zechce opuścić gniazdko ;).
A jak Wasza waga? Bo u mnie wzrost o 0,5 kg..

10 kg do przodu od początku tej przygody
😳😁
 
Jak mam być szczera, to ta porada wydała mi się bzdurna 😆 wcale nie zaczęłam pić jakoś dużo więcej i mi to samo przeszło. Nadal się czasem zakrztuszę, ale przez sen rzadko.

Ja od zawsze dużo piłam więc na pewno to nie jest powód ze mało pije i się krztusze 🤪

Woda czysta niegazowana jest najlepsza ale smaki mi się zmieniły i teraz woda gazowana i częściej jakąś kolorowa 😉
 
reklama
Do góry