reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

Planujecie zrobić sobie profesjonalną sesję ciążową? Ja chciałam ale troszkę zdrowie się posypało 😟 i chyba już z tego nic nie wyjdzie. Ale może noworodkowa się uda 😊
Jeszcze możesz zrobić, ale na dniach, bo my już na finiszu to brzuszki duże 🤣. .. ja mam aż nadto zdjęć ;)(ale ja się tym zajmuję to nie może ich nie być ;)).
 
reklama
@Józia89. Komentarzami i uwagami dot. imienia nie ma się co przejmować, to wasze dziecko i imię ma się podobać wam. Zresztą uważam, że pozwalanie sobie na uwagi w tym temacie to duży nietakt, jak się komuś nie podoba to po prostu niech nie komentuje - ja tak robię, bo przecież nie musi mi się podobać to samo, co innym, ale to nie powód żeby robić komuś przykrość.

Nam się nie udało utrzymać imienia w tajemnicy, nie było takiej opcji bo wszyscy bardzo dopytywali (nasza ciąża to wśród najbliższej rodziny duży temat, wcale nie było pewne że się zdecydujemy na dziecko 😉, a jestem jedynaczką). Zresztą jak w pracy powiedziałam o ciąży, to już koleżanki od razu przystąpiły do wymyślania imienia 🤣 my sobie najpierw wymyśliliśmy pseudonim i roboczo długo go używaliśmy, zresztą nadal to robimy 😁

Ja nie miałam profesjonalnej sesji, ale mam dużo pięknych zdjęć z wakacji, gdzie brzuszek był idealnej wielkości do fotek, i raz na jakiś mąż dokumentuje mój stan. Nie wiem, czy będę zamawiała profesjonalną sesję noworodkową, ja jestem fanką zdjęć "z życia". Muszę zarzucić temat mężowi, może on by chciał 🤔

Też jesteśmy tego zdania z mężem że jak się komuś nie podoba to zwyczajnie nie powinno się komentować.
No ale różni są ludzie 😉
Może z czasem przełamią się do imienia.
 
Ooo a masz link?

Po 12 miesiącach takich fotek można sobie z tego zamówić kalendarz 😊

A można link wstawić?

Zamówiłam ze strony owieczka.pl
Czas oczekiwania dlugi od 14 do 17 dni.
Ale mata / kocyk super i te karty do zdjęć też mega.
Jak dla mnie za tą cene się opłacało 😉

Polecam.

Zaraz wstawie zdjęcia.
 
Zamówiłam taka mate/ kocyk do zdjęcia i takie karty są w gratisie.
Cena 80 zł wiec jak dla mnie cena przyzwoita 😉 i 2 w 1.

Polecam.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221014-171450_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221014-171450_Samsung Internet.jpg
    147,5 KB · Wyświetleń: 48
  • Screenshot_20221014-171548_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221014-171548_Samsung Internet.jpg
    146,7 KB · Wyświetleń: 52
A można link wstawić?

Zamówiłam ze strony owieczka.pl
Czas oczekiwania dlugi od 14 do 17 dni.
Ale mata / kocyk super i te karty do zdjęć też mega.
Jak dla mnie za tą cene się opłacało 😉

Polecam.

Zaraz wstawie zdjęcia.
Nie wiem, czy można ale to aż nadto wiele wskazówek 🤗 dziękuję. Teraz ja też takie coś chcę 🤣 i tak w kwestii wydawanie pieniędzy jestem teraz na takim etapie, jak na zdjęciu poniżej 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20221014-180731_Chrome.jpg
    Screenshot_20221014-180731_Chrome.jpg
    67,4 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry