reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Witam dziewczyny :) chciała bym do was dołączyć :)
Ostatnia miesiączka 14.02.2022
Taki cień cienia pozytywnego testu ciążowego wyszedł mi 11.03.
Na bete poszłam i tu macie wyniki :
11.03 - 7,20 mlU/ml
13.03 - 14,4 mlU/ml
14.03 - 20,18 mlU/ml
Przyrost wg kalkulatora w internecie jest ok ale ja się jednak martwię że takie małe wartości...
 
reklama
Witam dziewczyny :) chciała bym do was dołączyć :)
Ostatnia miesiączka 14.02.2022
Taki cień cienia pozytywnego testu ciążowego wyszedł mi 11.03.
Na bete poszłam i tu macie wyniki :
11.03 - 7,20 mlU/ml
13.03 - 14,4 mlU/ml
14.03 - 20,18 mlU/ml
Przyrost wg kalkulatora w internecie jest ok ale ja się jednak martwię że takie małe wartości...
Może to po prostu bardzo wczesna ciąża, każda beta od czegoś startuje 😉
 
dzięki bo mąż już narzeka że nie potrafię się cieszyć tylko ciągle czegoś doszukuje ale ja poprosu się martwię bo od stycznia zeszłego roku się staraliśmy a też nie była to łatwa droga
Badź dobrej myśli i dbaj o siebie, na razie nie ma co panikować! :) znajdź dobrego lekarza i mu zaufaj 🙂 sama prawie dwa lata starałam się o kolejną ciążę, poprzednią poroniłam, i sama panikuje jak tylko brzuch mnie zaboli, a boli dość często... 🙂 TakE wiem jak ciężko się cieszyć. Ale cóż, robię ile mogę, a reszta... Zobaczymy co los przyniesie.
 
Badź dobrej myśli i dbaj o siebie, na razie nie ma co panikować! :) znajdź dobrego lekarza i mu zaufaj 🙂 sama prawie dwa lata starałam się o kolejną ciążę, poprzednią poroniłam, i sama panikuje jak tylko brzuch mnie zaboli, a boli dość często... 🙂 TakE wiem jak ciężko się cieszyć. Ale cóż, robię ile mogę, a reszta... Zobaczymy co los przyniesie.
na jutro umówiłam siebie teleporade z ginekologiem z LuxMedu bo chyba iść narazie nie mam po co bo nic nie będzie widać a tak chociaż sobie pogadam :)
 
Hej jestem po badaniu beta 24,2 progesteron 9,54 teraz będę myśleć czy przyrośnie. Za 48 godz powtórzę oby wzrosła.
 

Załączniki

  • 76221132-66E1-4BE1-85BC-1AA66267CD7D.png
    76221132-66E1-4BE1-85BC-1AA66267CD7D.png
    82,8 KB · Wyświetleń: 60
Witam dziewczyny :) chciała bym do was dołączyć :)
Ostatnia miesiączka 14.02.2022
Taki cień cienia pozytywnego testu ciążowego wyszedł mi 11.03.
Na bete poszłam i tu macie wyniki :
11.03 - 7,20 mlU/ml
13.03 - 14,4 mlU/ml
14.03 - 20,18 mlU/ml
Przyrost wg kalkulatora w internecie jest ok ale ja się jednak martwię że takie małe wartości...
Hej ja miałam ostatnia miesiączkę 15.02 a dziś beta 24,2 wiec podobnie 😉
 
Hej dziewczyny dołączę do Was :) ost miesiączka 14.02( 4+0) dziś robiłam betę 199 , a progesteron 44 . Jak myślicie czy ten progesteron nie powinien być niższy ?
 
reklama
Do góry