reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Trzymam kciuki żeby tym lepszych dni było u Ciebie więcej 😉 Maluszek jak już będzie na świecie to wszystko Ci wynagrodzi. Ja czekam na chłopca a Ty? 😍 Szykujesz już wyprawkę? Bo ja jeszcze nie mam nic konkretnego i trochę zaczyna mnie to przerażać 🙈 nie wiem od czego zacząć
Witaj 😊 u mnie też będzie chłopiec 🙂 jak będziesz mieć jakieś pytania to służymy pomocą 🙂 u mnie wyprawką powoli do przodu, z ubranek praktycznie nic nie mam dopiero robię pierwsze zakupy, dziś kupiliśmy wózek, mam też trochę artykułów higienicznych i łóżeczko. Do listopada mamy jeszcze trochę czasu, na pewno uda nam się skompletować wszystko 😊
 
Hej 😊 teraz jest już całkiem dobrze ale początki były różne. Tak to moja pierwsza ciąża.
Niestety w moim gronie nie ma aktualnie nikogo w ciąży dlatego pomyślałam że dołączę tutaj. Chętnie powymieniam poglądy 😉 A jak a Ty się masz? 🤗

Cześć! ❤️❤️
Witaj w gronie ciężarówek 🤪❤️
 
A my mamy dwa bodziaki jeden w rozmiarze 56 a drugi 74 🤪 i kocyk.
Sama jestem przerażona ta wyprawkę nie wiem od czego zacząć 🤣
Niby listę mam ale jakoś ciężko się zebrać.
A wózek to nie mam pojęcia jaki my wybierzemy. Co czytam opinie to wychodzi ze żaden się chyba nie nadaje 😞
 
A my mamy dwa bodziaki jeden w rozmiarze 56 a drugi 74 🤪 i kocyk.
Sama jestem przerażona ta wyprawkę nie wiem od czego zacząć 🤣
Niby listę mam ale jakoś ciężko się zebrać.
A wózek to nie mam pojęcia jaki my wybierzemy. Co czytam opinie to wychodzi ze żaden się chyba nie nadaje 😞
Dokładnie! Tym bardziej ze wózek to większa inwestycja i człowiek ma obawy żeby dobrze wybrać i nie żałować😩
 
reklama
Dokładnie! Tym bardziej ze wózek to większa inwestycja i człowiek ma obawy żeby dobrze wybrać i nie żałować😩

Zgadza się.
Oczywiście widziałam wózki z cybexa po 10 tysięcy i droższe 😳😳
Cena przerażająca a człowiek martwi się żeby 4 tysiące nie utopić a co dopiero 10 😳🤣🤪
 
Do góry