reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
wiesz mówią, że widać wczesniej, ale tak naprawdę to tez zależy od mieśni i tłuszczyku na brzuszku. A u Ciebie zgrabniutki brzusio. A Ty się tak nie stresuj, bo faktycznie stres wpływa na poziom cukru.
Ja do szczupłych nie należę 🤪 więc jak ktoś nie wie że jestem w ciąży to się raczej nie domyśli.
Chociaż teraz nie wciągam brzucha jak to miałam w zwyczaju przed ciąża 🤪 i widać taka mała kulkę stuknal 15 tydzień.
 
Pewnie praca z dziećmi 😀
Bostonka raczej panuje wśród dzieciaków paskudna choroba.
Pytam, bo przed pierwszą ciąża pracowałam w żłobku i też od razu poszłam na l4 bo balam się cytomegalii, dźwigania dzieci i ewentualnych kopniec w brzuch. Oj to była sielanka w porównaniu do własnego bobo. :D
 
Pytam, bo przed pierwszą ciąża pracowałam w żłobku i też od razu poszłam na l4 bo balam się cytomegalii, dźwigania dzieci i ewentualnych kopniec w brzuch. Oj to była sielanka w porównaniu do własnego bobo. :D
Zgadza się.
W tedy trzeba na siebie zwyczajnie uważać.
Praca z dziećmi jest na pewno fantastyczna ale nie ukrywajmy faktu że tam wirusy wiszą w powietrzu 😉
Więc jeśli jest się w ciąży myślę że nie ma sensu ryzykować że się coś złapie.
 
Czesc, przychodzę z takim pytaniem, czy miała może któraś z Was taka sytuacje? Byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych, dziecko się strasznie wierciło, serduszko było słychać ale lekarz nie mógł się go dopatrzeć. Dodam ze na wcześniejszych usg było widać i słychać serduszko. Co myślicie ? Lekarz kazał mi przyjść jutro ponownie żeby to sprawdzić
 
Czesc, przychodzę z takim pytaniem, czy miała może któraś z Was taka sytuacje? Byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych, dziecko się strasznie wierciło, serduszko było słychać ale lekarz nie mógł się go dopatrzeć. Dodam ze na wcześniejszych usg było widać i słychać serduszko. Co myślicie ? Lekarz kazał mi przyjść jutro ponownie żeby to sprawdzić
Hej. Jeśli faktycznie maluszek się wiercił to jest to możliwe. Jednak to badanie powinno trwać ok 30 minut, więc powinien tak głowicą jezdzić by znaleźć. Trzymam kciuki za jutro i by się nie wiercił.
 
Czesc, przychodzę z takim pytaniem, czy miała może któraś z Was taka sytuacje? Byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych, dziecko się strasznie wierciło, serduszko było słychać ale lekarz nie mógł się go dopatrzeć. Dodam ze na wcześniejszych usg było widać i słychać serduszko. Co myślicie ? Lekarz kazał mi przyjść jutro ponownie żeby to sprawdzić
Nie jedz słodkiego przed badaniem :)
 
@PasiastyOgon , @maszak jest nadzieja, że nie będzie tak źle 😉 czas pokaże, oby i u nas w miarę łagodnie to wszytsko przebiegało. Czytamy trochę książeczek i rozmawiamy na temat rodzeństwa ale podejrzewam, że w praktyce może być różnie 😜
@Ala_25 nie wiem, w którym tygodniu jesteś, podejrzewam że jesteś bardziej zaawansowana ode mnie, bo ja mam termin na sam koniec listopada ale u mnie rano niewiele widać, za to wieczorem brzuch jest naprawdę pokaźny jak na 13 tc 🙈
@modesty pracuje z dziećmi 🙂 tak jak dziewczyny obstawiały. Ja pracowałam do tej pory, bo to przedszkole więc jest trochę lżej niż w żłobku. Postanowiłam popracować do końca roku szkonego ale właśnie pojawiła się bostonka i musiałam iść na zwolnienie. Zobaczymy co powie lekarz we czwartek, może już wrócę, to właściwie będzie już II trymestr więc bostonka generalnie też już nie będzie zagrożeniem.
@Cisowianka89 trzymam kciuki żeby tym razem Wam się udało i z dzidzią wszystko było dobrze !!
Sama wiem jak to jest czekać na wymarzoną dzidzię, jakie emocje temu towarzyszą. Trzeba myśleć pozytywnie ❤️
 
Hej dziewczyny mi dziś głowa pęka. Do tego boli brzuch 🙉... jakos tak za mocno. Do tego cały tydzień zabiegany, bo egzaminu w muzycznej, próby do gali baletowej... nie wiem kiedy mi dzień minął.
@alicja9220 wszystko ok? Bo nie dałaś znać.
@Cisowianka89 trzymam kciuki za bejbika. Swoje przeszliscie, ale wierzę, że się tym razem uda 🥰
 
reklama
Dziękujemy wszystkim za dobre słowa ❤

Też wierzymy że teraz nam się uda i ciąża będzie przebiegać bezproblemowo i maleństwo będzie zdrowe ❤❤
 
Do góry