reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Dziewczyny, ja mimo, że z dzieckiem według lekarza (ma ten certyfikat FMF, wiec powinien być rzetelny) wszystko jest w porządku, mam wszystko na papierze, babeczka z kliniki gdzie robiłam prenatalne dzwoniła do mnie wczoraj, że wyniki testu podwójnego (to pappa i beta) wyszły bardzo dobrze i gratulują (mają mi wyniki wysłać pocztą), to i tak się martwię bardzo :( Wpatruje się w te zdjęcia usg, coś wynajduje, choć wiadomo, nie znam się na tym i można zrobić zdjęcia z różnych ujęć. Chyba sobie nie radzę znowu psychicznie i muszę iść do terapeutki, bo się wykończę 😥😥😥
Kochana, nie czytaj, nie sprawdzaj, bo jak sama napisałaś - nie znasz się na tym.

Zaufaj lekarzom. Jak chcesz mieć pewność skonsultuj wynik z jakimś the best of specjalistą (nawet jakbyś miała zapłacić, będziesz spokojniejsza).
Widziałaś na pewno na USG swoje maleństwo, serduszko biło, dzidzia fikała. Trzymaj się tej myśli 🥰
 
reklama
Dziewczyny macie już może jakieś zachcianki? Ja ostatnio miałam dzień, że jadłam jabłka, nawet uprażyłam sobie na nadzienie do naleśników 😉 dziś nabrałam ochoty na koktajl taki mleczno - owocowy, aż wyjęłam do rozmrożenia borówki i jeżyny, żeby zrobić jutro i też chodzą za mną takie konkretne mięsne dania
Zwykle nie przepadam za produktami mlecznymi, a od początku tygodnia u mnie królują płatki z mlekiem, jogurty i kefiry😊
 
reklama
Ja już po!!! Dzięki waszym kciukom maluch nadrobił 😀😀 Jest 11+6. Powinno być 12+0. Ale to szczegół. Prenatalne 06.05🙂🙂
Super😊 bardzo się cieszymy. Ja wczoraj spędziłam prawie cały dzień na dworze, dosadzalismy jeszcze krzaczki owocowe. I kwiaty w ogrodzie. O 20 byłam taka padnięta ze poszłam spać i pierwszy raz od bardzo dawna przespałam cała noc😊. Chyba muszę codziennie to robić😉. Ja wizytę ma 4.05 i już nie mogę się doczekac😊.
 
Do góry