reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2022

właśnie u mnie od zawsze waha się tylko tsh i to miewałam skoki z 0,01 do ponad 6 w ciągu miesiąca, gdzie fT3 i fT4 były w normie 🙈 endo w ciąży każe mi samo TSH badać. Napiszę mu chyba smsa...
Ja miałam skok z 0,13 do 2,8
Jestem ciekawa jak jest teraz, ostatnio zwiększyliśmy trochę dawkę letroxu
W następnym tyg idę na pobranie krwi i mam wizytę u endo, więc zobaczymy 🤔
 
reklama
Dziewczyny, a jeśli na prenatalnych wyszło z CRL 12t6d, a z OM 12t2d, czyli jakby 4 dni różnicy to co mam brać pod uwagę?
U mojego lekarza zawsze z OM i CRL wiek się pokrywał, a teraz różnica 🤔 Wiem, że jeśli są dwa sprzęty to może wyjść inaczej
 
@Sherlook trzymamy. Daj znać po.
@Ika89.... ja juz tu kilka razy pisałam, ze te pomiary zależa od wprawnego oka i ręki i sprzętu. Stąd te przesunięcia dnia porodu wg usg, bo jak z pomiaru wyjdzue ze dzidziuś wiekszy to i termin szybciej. A prawda jest taka, że dziudziuś się rodzi jak jest gotowy :) i zadne pomuary tego nie zmienią. Najwazniejsze, ze wszystko ok..
@Aleksandretta byłas na prenatalnych? Bo połowkowe są w 20 tyg :). Najwazniejsze, ze wszystko dobrze :).
@Goodka juz do Ika89 napisałam. Ja nigdy na crl nie patrzyłam aż tak, bo to wszystko zależy od pomiaru i sprzetu.
 
Ostatnia edycja:
U mnie mały sukces, udało mi się zjeść kanapkę z pomidorem 🙈 A tak bardzo mnie obrzydzał ostatnio
Jeszcze muszę sprawdzić, czy dam radę zjeść kanapkę z szynką. Może to jakieś światełko w tunelu? 🤪
U mnie powoli, powoli robi się coraz lepiej. Tzn mdłości są dalej, muszę uważać podczas mycia zębów, ale jest lepiej. W końcu kiedyś muszą te wymioty przechodzić ;)
 
Dziewczyny, a jeśli na prenatalnych wyszło z CRL 12t6d, a z OM 12t2d, czyli jakby 4 dni różnicy to co mam brać pod uwagę?
U mojego lekarza zawsze z OM i CRL wiek się pokrywał, a teraz różnica 🤔 Wiem, że jeśli są dwa sprzęty to może wyjść inaczej
Ja się nie przywiązuje do terminu porodu bo po ostatnim usg już 3 raz się zmienił. Z OM nawet nie liczę. Ważne ze dzidziuś dobrze się rozwija a urodzi się niezależnie id wyznaczonego terminu.
Ja 2 dzieci rodziłam przed terminem.
Nie przejmuj się i póki dzidziuś rośnie i to potwierdza USG, to jest dobrze.
 
Ja się nie przywiązuje do terminu porodu bo po ostatnim usg już 3 raz się zmienił. Z OM nawet nie liczę. Ważne ze dzidziuś dobrze się rozwija a urodzi się niezależnie id wyznaczonego terminu.
Ja 2 dzieci rodziłam przed terminem.
Nie przejmuj się i póki dzidziuś rośnie i to potwierdza USG, to jest dobrze.
Dużo przed terminem rodziłaś?
 
reklama
Do góry