reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Witaj ja właśnie też dołączyłam przed chwilą 😃w nicku masz Nulka90 to Twój rocznik? Ja mam podobnie z odczuciami jeżeli tylko poczuje się lepiej to zaczynam się martwić że coś się dzieje złego, mnie męczy od 5 tygodnia, termin mam na 13.11 a prenatalne za dwa tygodnie
Hej :) tak, 90 to moj rocznik, w lipcu koncze 32 lata 😊 dobrze wiedziec, ze nie tylko mnie lapia takie ciazowe schizy 😅
 
reklama
Tak mnie teraz tknęło, z tego wrażenia zapomniałam o ważnej kwestii w gabinecie. Następna wizytę mam już w 12 tygodniu, ale nic nie mówił o prenatalnym USG. 🤔 Sama mam się gdzieś zapisać...?
 
Tak mnie teraz tknęło, z tego wrażenia zapomniałam o ważnej kwestii w gabinecie. Następna wizytę mam już w 12 tygodniu, ale nic nie mówił o prenatalnym USG. 🤔 Sama mam się gdzieś zapisać...?
A zapisywałaś sie gdzieś na prenatalne? U mnie w poprzedniej ciąży było tak, że nie robiłam prenatalnych. Wtedy mój ginekolog zrobił takie dokładniejsze, "prenatalne" usg, dłuzsze, ze wszystkimi pomiarami itd
 
Dziewczyny, a macie bóle krzyża? Siedzę w pracy za biurkiem, więc to sprawy nie ułatwia. Non stop ciągnięcia w podbrzuszu, pachwinach, pobolewania (nie skurcze) no i ból krzyża w okolicy lędźwiowej, kosci ogonowej. :/...
No i przyznam, że zaczynam swirowac czy wszystko ok. Mdłości słabną, piersi nadal bolą. Jutro zaczynam 11 tydzień. Jeszcze 2 tygodnie do USG. Ja nie wiem jak ja dotrwam, echhh. Chciałabym wiedzieć, że nadal bije serduszko i ze wszystko jest ok.
🙈
 
Hej :) tak, 90 to moj rocznik, w lipcu koncze 32 lata 😊 dobrze wiedziec, ze nie tylko mnie lapia takie ciazowe schizy 😅
ja też 90 ale już mi 32 stuknęło 😄 na poczatku roku 😄 . Ja dzisiaj rano miałam właśnie takie dziwne odczucie bo ani piersi nie bolały ani mdłości nie było ale jak tylko wstałam ogarnęłam mają starsza dwójkę do szkoły to od razu wszystkie dolegliwości wróciły o trochę spokojniejsza jestem 😄
 
ja też 90 ale już mi 32 stuknęło 😄 na poczatku roku 😄 . Ja dzisiaj rano miałam właśnie takie dziwne odczucie bo ani piersi nie bolały ani mdłości nie było ale jak tylko wstałam ogarnęłam mają starsza dwójkę do szkoły to od razu wszystkie dolegliwości wróciły o trochę spokojniejsza jestem 😄
Ja ten sam rocznik i też pierwsze dziecko, 32 stuknęlo w kwietniu 🙂
 
U mnie akurat moja lekarka ma certyfikat i robi prenatalne wiec na drugiej wizycie od razu dala mi skierowanie na pobranie krwi no i umowilysmy sie na usg prenatalne. Ale ja jak tylko zapisywalam sie na pierwsza wizyte od razu zaklepalam tez sobie termin na prenatalne, potem sie okazalo, ze zapisalam sie tydzien za wczesnie wiec przelozylysmy :)
Mialam robic tez test sanco, go juz sie robi na wlasna reke niezaleznie od lekarza, ale moja gin powiedziala, ze nie rekomenduje tych testow i ze moge zrobic jesli cos wyjdzie nie tak na tych "zwyklych"
 
reklama
Dziewczyny prenatalne badania robicie odpłatnie ? Czy macie wskazania? Mi w pierwszych dwóch ciążach nawet nikt takich badan nie proponował a teraz to wszędzie tylko słyszę o tych badaniach, ja idę prywatnie dla własnego spokoju ponieważ nie kwalifikuje się na bezpłatne
 
Do góry