reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Mam wyniki! Beta 294 czyli chyba 4 lub 5 tydzień? A jest 43 dni od ostatniego okresu, 10 dni po spodziewanej miesiączce. A progesteron 25,3. Czyli chyba ok, nie trzeba nic brać na to?
 
Mam wyniki! Beta 294 czyli chyba 4 lub 5 tydzień? A jest 43 dni od ostatniego okresu, 10 dni po spodziewanej miesiączce. A progesteron 25,3. Czyli chyba ok, nie trzeba nic brać na to?
A obserwujesz cykle, mierzysz temperatury itd? My na NPR funkcjonujemy, ale ostatnio postanowiliśmy być "otwarci" na to co ma się wydarzyć i niech się dzieje ;)
O, to ostatecznie nie kwiecień ;) ja też nie zalapałam się na kwiecień, dzieciak się pospieszył w marcu. Mam już jednego 3latka, a córka teraz ma 11 miesięcy ;) nadal karmię, do drzemek, na noc i w nocy... Ty też jeszcze karmisz?

P.s. tzn zawsze byliśmy otwarci, ale teraz tak bardziej 😂 8-)
 
A obserwujesz cykle, mierzysz temperatury itd? My na NPR funkcjonujemy, ale ostatnio postanowiliśmy być "otwarci" na to co ma się wydarzyć i niech się dzieje ;)
O, to ostatecznie nie kwiecień ;) ja też nie zalapałam się na kwiecień, dzieciak się pospieszył w marcu. Mam już jednego 3latka, a córka teraz ma 11 miesięcy ;) nadal karmię, do drzemek, na noc i w nocy... Ty też jeszcze karmisz?
My już chcieliśmy kolejne, więc nie obserwowałam zbytnio:) 10 miesięcy właśnie skończył. Karmię i to wręcz co godzinę, podobno musze ograniczyć...d
opiero teraz mu przeszły 2 produkty i zaczne mu podawać jeden posiłek dziennie, bo dotychczas tylko testy, reakcje alergiczne po wszystkim poza tymi 2.
 
My już chcieliśmy kolejne, więc nie obserwowałam zbytnio:) 10 miesięcy właśnie skończył. Karmię i to wręcz co godzinę, podobno musze ograniczyć...d
opiero teraz mu przeszły 2 produkty i zaczne mu podawać jeden posiłek dziennie, bo dotychczas tylko testy, reakcje alergiczne po wszystkim poza tymi 2.
Gratuluję kolejnego szczęścia!
No ja też już od jakiegoś czasu myślałam, ale dopiero ostatnio zaczęliśmy "naginać zasady" ;) mi te obserwacje tak weszły w krew, że mimowolnie to idzie. Chociaż zaczęliśmy mieć wątpliwości co do tych metod i akurat w tym cyklu złamał sie termometr i uznałam to za znak 😂
Własnie z tym karmieniem w ciąży słyszałam różne teorie, jedni mówią że się nie powinno karmić, inni nie widzą przeciwwskazań 🤷‍♀️
 
reklama
Oj sporo. Bmk, orkisz, awokado, kurczak, batat, burak, marchew, ryż, dynia, burak, brokuł, proso, wieprzowina, ziemniak... o ile wymieniłam wszytsko.

Ja się boję że można w ciąży mieć zanik pokarmu. Można karmić na sucho, no ale on nic nie je...
Chyba nie zawsze musi zanikać pokarm? 🤔 czasem dzieci same się odstawiają, bo chyba smak mleka się zmienia czy coś. Starszego karmiłam jak zaszłam w ciążę z młodszą i z tego co pamiętam to bardzo łatwo poszło odstawianie, bo sam nie chciał już jeść, ale mleko jeszcze było i musiałam odciągać 🤷‍♀️
Są kobiety co całą ciążę karmią albo przez większość ciąży ;) na to wszystko nie ma reguły, nie ma co zamartwiać się na zapas ;)
 
Do góry