reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Halo. Już po serduszko bije, nie słuchaliśmy, ale biło. 1 cm człowieka data porodu z OM bo isg idealnie się pokryło. Dziś 7 tydzień. O tętno nie spytałam..
Badania mam idealne.. na krzywą nie chciał mi dać bo stwierdził, że 5.3 jest ok. Ale przez to, że miałam wczesniej cukrzycę to wypisał.
@Goodka teraz masz cukier z krwi, jeśli wyjdzie coś nie tak to dopiero dostaniesz skierowanie na krzywą wczesniej. Jeśli ok to dopiero miedzy 20-24 tyg jeśli dobrze pamiętam. Glukoza jest bardzo sładka i ot aż lub tylko tyle. Prawdopodobnie jeśli nie wystawi się idealnie to lekarz się nie podejmie. Ja miałam 12 w 2d i nie chciała zgadywać. 2 tyg później już było widać, że chłopak.
@Sherlook to ciekawe u Ciebie ;). Najwazniejsze by zdrowe było a czy chłopak czy dziewczynka.
 
Hej, miałam wizytę we wtorek 6+0 wg apki.
Pęcherzyk 10.1 mm co odpowiada 4 tygodniu. Na foto ciałko żółte. Niestety fasolki nie dało się uchwycić bo uciekał obraz, ale widziałam już swoje dziecko 😍😍 serducha jeszcze nie było na USG :( ale wizyta następna za tydzień w czwartek i mam nadzieję że już zabije!

Po wstępnych rozmowach badania prenatalne będziemy mieć w szpitalu na NFZ ze względu na wadę urodzeniową pierworodnego.
 

Załączniki

  • IMG_20220331_164244.jpg
    IMG_20220331_164244.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 60
@maszak - wspaniałe wieści z usg 😍 tak trzymać! :)
@Bakalia. - może owu była później, późno się zagnieździło i dlatego dwa tyg młodsza ciąża 🙂 wspaniałe że widziałaś już bobasa 😍😍

No tak nie wiem czemu wyszło 4 tygodnie, miałam się zapytać ale coś wypadło z głowy.
Owulację praktycznie wiem kiedy była (+/-1dzien) bo ja 9dpo widziałam cień cienia na teście :) a cykle mam 26 dni to tak ciężko żeby owulka aż tak późno przyszła:p
 
Ja mam wizytę 13 kwietnia i wtedy to będzie 10t3d. Tak się nie mogę doczekać, po miesiącu zobaczę moje maleństwo ❤️❤️❤️ Ciąża naprawdę uczy cierpliwości 🤪
Ja mam 15.04 i to będzie 9 tydzień i 6 dzień. Ja mam wizyty idealnie co 2 tygodnie, ale ja jestem w klinice. Po 10 tygodniu się już przenoszę do zwykłego ginekologa i będę mieć też raz na miesiąc.
 
Wspolczuje... U mnie najgorzej było tak do 7 tygodnia. Teraz już praktycznie nie mam mdlosci tylko senność, zawroty głowy, czasem duszno. O, a tętno 167 to na dziewczynkę? :p

@maszak wg przelicznika wychodzi 60 z kawałkiem. A w internecie jedne strony podają od 70 normę, inne od 60... ciekawe czy znaczenie miało też to że przed badaniem 3h wstałam i się nameczylam, dziecko, gotowanie zupy, itp.
Przed badaniem glukozy tak samo ważne jest zachowanie przerwy w jedzeniu, jak ograniczenie wysiłku fizycznego.. jeśli tak intensywnie zaczęłaś dzień, to ja bym nie dawała wiary temu wynikowi i powtórzyła.
 
reklama
Ja też już po wizycie . 9+2 . Tętno 175 . Było widać już zalążki nóżek i rączek . 2.5 cm wielkoludek ♥️ mdłości są aczkolwiek wymiotów brak .spać bym mogła non stop . Czasem przy myciu zębów krwawią dziąsła . Głodna cały czas ale waga stoi od dwóch tygodni ufff ale jak siedzę to guzik musi być rozpięty
 
Do góry