reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, co sądzicie o szczepieniu 5w1 czy te pojedyncze? Dzis bylam i juz zgłupiałam to dzis go zaszczepiłam na rotawirusy i na wzw b 2 dawkę i za 2 tygodnie znowu rotawirusy kolejna nawka i mam zadecydować czy 5w1 czy pojedyncze? Nie mam doświadczenia z tymi szczepieniami jak to wygląda

My też mieliśmy 5w1, dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia. Synek zniósł dzielnie, żadnych NOPòw.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała dla Maluszka Espumisan i go odstawiła? Zauważyłam, że w ostatnim czasie Synek po Espumisanie ma problemy z brzuszkiem, pręży się, ma bardzo dużo bolesnych gazów itp. Odstawiłam Espumisan i widzę znaczną poprawę. Czy w to miejsce powinnam stosować coś innego?
 
A czy któres z was wybrały szczepionki na nfz??? Bo właśnie rozważam tą opcję, jeżeli jedynie ilość kluc z 4 do 3 jest różnica między nfz a 5w1 to po co płacić? Jakie macie zdanie na ten temat?
 
A czy któres z was wybrały szczepionki na nfz??? Bo właśnie rozważam tą opcję, jeżeli jedynie ilość kluc z 4 do 3 jest różnica między nfz a 5w1 to po co płacić? Jakie macie zdanie na ten temat?
Właśnie tez czytam na ten temat ale te klucia sa na jednej wizycie ewentualnie rozdzielone na kilka wizyt (co podobno wychodzi ze co tydzień trzeba być w przychodni do 6msc zycia)
Roznic jest taka ze wszystkich szczepionek na nfz jest 21 a tych 5w1 jest 14 wiec mniej klucia mniej wizyt
Tez właśnie o tym czytam
 

Załączniki

  • Screenshot_20220105-161225_Chrome.jpg
    Screenshot_20220105-161225_Chrome.jpg
    363,4 KB · Wyświetleń: 50
  • Screenshot_20220105-115627_Chrome.jpg
    Screenshot_20220105-115627_Chrome.jpg
    198,2 KB · Wyświetleń: 48
  • Screenshot_20220105-162804_Chrome.jpg
    Screenshot_20220105-162804_Chrome.jpg
    105,6 KB · Wyświetleń: 46
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała dla Maluszka Espumisan i go odstawiła? Zauważyłam, że w ostatnim czasie Synek po Espumisanie ma problemy z brzuszkiem, pręży się, ma bardzo dużo bolesnych gazów itp. Odstawiłam Espumisan i widzę znaczną poprawę. Czy w to miejsce powinnam stosować coś innego?
My odstawiliśmy bo nie było widać efektów że pomaga a tylko więcej ulewala. Teraz dajemy esputicon i nam lepiej służy.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała dla Maluszka Espumisan i go odstawiła? Zauważyłam, że w ostatnim czasie Synek po Espumisanie ma problemy z brzuszkiem, pręży się, ma bardzo dużo bolesnych gazów itp. Odstawiłam Espumisan i widzę znaczną poprawę. Czy w to miejsce powinnam stosować coś innego?
Ja odstawiłam wszystko, bo nie widziałam różnicy czy daje czy nie daje. Stosowałam też ten słynny Sab simplex i też nie widziałam po tym dużej poprawy.
 
reklama
Ja odstawiłam wszystko, bo nie widziałam różnicy czy daje czy nie daje. Stosowałam też ten słynny Sab simplex i też nie widziałam po tym dużej poprawy.
My już tez nic nie stosujemy ale u nas kluczowym rozwiązaniem była wizyta u osteopaty. Potem już espumisan na wieczór jak pamiętaliśmy a ostatnie tygodnie to już w ogóle.
 
Do góry