reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

To fakt. Bardzo się cieszę na to spotkanie indywidualne, bo jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o zajmowanie się takimi maleństwami. Może są jakieś inne szkoły rodzenia które też oferują takie zajęcia na żywo?
Też jestem zupełnie zielona, dlatego takie nadzieję, że szkoła rodzenia wiązałam.. Mam zamiar się za jakąś stacjonarną rozejrzeć, najwyżej albo będę chodziła do dwóch (pewnie ta druga musiałaby być prywatnie?) albo z tej zrezygnuje. Chyba, że okaże się, że w dzisiejszych czasach odbywają się tylko on-line i wtedy już nic nie wymyślę..
 
reklama
Ja właśnie po pierwszej dawcę glukozy. Masakra cały wielki kubek i kilka łyków wody :/ to sobie teraz posiedzę dobrze ze miękka kanapa :))) miłego dnia!

wczoraj odebrałam dostawkę chicco next 2 me. Używana w idealnym stanie. Do tego trzy prześcieradełka a cena ponad przez pół z rynkowej. Kolejny krok :) nie miałam takiej przy chłopcach. Ciekawa jestem czy ułatwi te pierwsze miesiące. Korzystalyscie? Zawsze miałam normalne łóżeczko i chłopcy w nich spali wiec zwłaszcza przy młodszym który przez siedem miesięcy co godzinę się budził to była mała masakra. Nie pytajcie gdzie był mąż wtedy 🙈 ma bardzo mocny sen :/ dobrze ze już dystansu nabrałam do tego okresu :)
Ja mam już tez to łóżeczko 4 w 1 chiccoco super sprawa mega to zachwalają 😀😀
 
Ja dzisiaj mam lekarza w końcu! Bo się denerwuje chce zobaczyć co u małego czy wszystko okej. A od kilku dni mam wrażenie, ze mniej kopie jakoś nie wiem czemu:/ macie tez tak czasami? Ze wam się wydaje ze mniej?? No i jestem przygotowana przed wizyta jem pół tabliczki czekolady gorzkiej jakaś dziewczyna tutaj na grupie pisała ze najlepiej zjeść 😅 żeby się pokazał zobaczymy czy to zadziała !❤️❤️
 
Ja dzisiaj mam lekarza w końcu! Bo się denerwuje chce zobaczyć co u małego czy wszystko okej. A od kilku dni mam wrażenie, ze mniej kopie jakoś nie wiem czemu:/ macie tez tak czasami? Ze wam się wydaje ze mniej?? No i jestem przygotowana przed wizyta jem pół tabliczki czekolady gorzkiej jakaś dziewczyna tutaj na grupie pisała ze najlepiej zjeść 😅 żeby się pokazał zobaczymy czy to zadziała !❤️❤️
Powodzenia na wizycie :)
U mnie tez od dwóch dni trochę mniej ruchów ale wydaje mi się ze się przekręciła i stad inaczej je odczuwam. Do tej pory była poprzecznie cały czas i czułam po bokach czesto. W nocy protestowała jak na boku się kładłam a teraz czuje głównie na dole ale jakby mniej.
Mam nadzieje ze na badaniu zobaczysz co trzeba! :)))
 
Ja też mam zajęcia w szkole rodzenia :) większość jest online, część jest stacjonarnie w parach, ale to dopiero po 32tc :D też się bardzo cieszę, co przyda się taki kurs obsługi małego człowieczka :D
To fakt. Bardzo się cieszę na to spotkanie indywidualne, bo jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o zajmowanie się takimi maleństwami. Może są jakieś inne szkoły rodzenia które też oferują takie zajęcia na żywo?
 
To fakt. Bardzo się cieszę na to spotkanie indywidualne, bo jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o zajmowanie się takimi maleństwami. Może są jakieś inne szkoły rodzenia które też oferują takie zajęcia na żywo?
Ja zapisałam się do szkoły rodzenia w luxmedxie w Aktywnej Mamie I nie dość że są stacjonarne to jeszcze możemy zabrać osoby towarzyszące i mamy jedną w tyg indywidualną darmową poradę z polozną wiec mysle ze jak komuś zależy żeby czegoś więcej się dowiedziec to warto poszukać:))
 
Ja dzisiaj mam lekarza w końcu! Bo się denerwuje chce zobaczyć co u małego czy wszystko okej. A od kilku dni mam wrażenie, ze mniej kopie jakoś nie wiem czemu:/ macie tez tak czasami? Ze wam się wydaje ze mniej?? No i jestem przygotowana przed wizyta jem pół tabliczki czekolady gorzkiej jakaś dziewczyna tutaj na grupie pisała ze najlepiej zjeść [emoji28] żeby się pokazał zobaczymy czy to zadziała ![emoji3590][emoji3590]
Działa, sprawdzone [emoji23]
 
Dzień dobry 🙂💙
My dzisiaj wizytujemy i bardzo się cieszę!
Ja też czuje ruchy raz więcej raz mniej. Zaraz się szykuje za pisanie pytań do lekarza.

Co do wyprawkowa. Gdy jużoelismy wybrany wózek żeby go we wrześniu kupić to poczytaliśmy jeszcze na temat tych wszystkich wózków i udźwig mają do 15kg.
I mój mąż znalazł oczywiście wózek, który zupełnie mi się nie podoba ale ma udźwig do 22kg 🙈

Mamy chłopców jeśli są tu takie.. Powiedzcie mi ile wasi chłopcy ważyli mając rok / 2 lata?

Zastanawiam się czy postawić na to co mi się podoba czy na funkcjonalność.. Za cenę brzydoty 😂😂😂
 
reklama
Dzień dobry 🙂💙
My dzisiaj wizytujemy i bardzo się cieszę!
Ja też czuje ruchy raz więcej raz mniej. Zaraz się szykuje za pisanie pytań do lekarza.

Co do wyprawkowa. Gdy jużoelismy wybrany wózek żeby go we wrześniu kupić to poczytaliśmy jeszcze na temat tych wszystkich wózków i udźwig mają do 15kg.
I mój mąż znalazł oczywiście wózek, który zupełnie mi się nie podoba ale ma udźwig do 22kg 🙈

Mamy chłopców jeśli są tu takie.. Powiedzcie mi ile wasi chłopcy ważyli mając rok / 2 lata?

Zastanawiam się czy postawić na to co mi się podoba czy na funkcjonalność.. Za cenę brzydoty 😂😂😂
Mój syn chyba nie jest dobrym przykładem, bo był mega ciężki, ale też i wysoki. Udźwig 15 kg przekroczył jak miał 1,5 roku i myślałam już kupować taki do 25 kg, ale coraz rzadziej jeździł i jakoś wózek się nie rozsypał. W sumie to zabierałam na zakupy w jedną stronę, bo w drugą to już jechały zakupy 😁
 
Do góry