reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A zaszczepią Cię? W tej ankiecie jest pytanie o ciążę i jak zaznaczysz że tak to Cię lekarz chyba nie przepuści.
W Polsce w ogóle jakiekolwiek szczepienia w ciąży są niezdrową sensacją. Krztusiec, grypa. Byłam w ciąży dwa razy i nigdy żaden lekarz nie zająknął się że może powinnam. Mi udało się zaszczepić obiema dawkami na covid zanim zaszłam.
Najwyżej zaszczepią Cię jeszcze raz jak urodzisz😁
Za pierwszym razem nie było żadnej ankiety, tylko pielęgniarka pytała na moejscu, czy nie jestem w ciąży. Teraz chyba będzie tak samo, więc się nie zamierzam przyznawać 🙊
 
O widzę że tak kochasz myć okna jak ja 😂😂
Mnie to dzisiaj mdłości męczą, jak zwykle ostatnio ☹️ ale pogoda przepiękna to mam humor ☺️
Ja dzis tak samo... mdlosci od rana, zapachy te co byly kiedys piekne, dzis sa nie do przezycia dla mnie i takie mam nerwy 🙈 mąż obrywa za nic... 🙈😄
 
Jakie piękne maleństwa 😍😍

Ja tak samo 😁 Pół dnia na słoneczku i wyluzowalam totalnie. Dziś tez dobrze się czuje, więc zero nerwów. Ale wieczorem pewnie będę zaś myśleć :/ O której masz wizytę ?
Mnie wlasnie takie jakies dziwne mysli dopadaja zawsze wieczorami 😬🙄
Jestem po, wszystko dobrze, termin z usg 8.11, mi wychodziło z obliczeń 7.11, więc pewnie tak będzie 😊 a to moja Fasolka
Slodziak❤😍
Dziewczyny u mnie serduszko puka w rytmie cha cha ! 🤣
Wspaniała wiadomość ❤
 
Hej dziewczyny w 7t0. Gratuluję pięknych usg, oby tylko same pozytywne wiadomości były już do końca 😉

Ja mam w sobotę swoje pierwsze usg prywatnie, na które nie mogę się doczekać. A na angielskie NFZ' dostałam skierowanie na 13 maja🤔

Mdłości mnie męczą z rana i później też czasem. Plamienia ustały, trwały jakieś 2 dni. Oby nie wróciły już. Jestem ogólnie taka rozbita. Dzisiaj kolega z pracy zapytał czemu taka zmęczona jestem, czy na w ciąży przypadkiem nie jestem. To już druga osoba w ciągu ostatnich 2 tygodni zapytała o to, ale ja nic nie potwierdzam narazie bo chce zobaczyć że wszystko się w porządku rozwija.
 
Hej dziewczyny w 7t0. Gratuluję pięknych usg, oby tylko same pozytywne wiadomości były już do końca 😉

Ja mam w sobotę swoje pierwsze usg prywatnie, na które nie mogę się doczekać. A na angielskie NFZ' dostałam skierowanie na 13 maja🤔

Mdłości mnie męczą z rana i później też czasem. Plamienia ustały, trwały jakieś 2 dni. Oby nie wróciły już. Jestem ogólnie taka rozbita. Dzisiaj kolega z pracy zapytał czemu taka zmęczona jestem, czy na w ciąży przypadkiem nie jestem. To już druga osoba w ciągu ostatnich 2 tygodni zapytała o to, ale ja nic nie potwierdzam narazie bo chce zobaczyć że wszystko się w porządku rozwija.
Długo czekałaś na list ze szpitala z datą usg?? 😉
 
Jakie piękne maleństwa 😍😍

Ja tak samo 😁 Pół dnia na słoneczku i wyluzowalam totalnie. Dziś tez dobrze się czuje, więc zero nerwów. Ale wieczorem pewnie będę zaś myśleć :/ O której masz wizytę ?
No puki co jestem padnięta 😂 czeka mnie kąpiel młodego i siebie i kimono 😂 wizyta o 8.50 😊
 
reklama
Długo czekałaś na list ze szpitala z datą usg??

W sumie niedługo. Najpierw dostałam list ze na 20 kwietnia mam umówione pierwsze spotkanie z położna. A jakieś 3 dni później dostałam list z terminem usg. Ale już wcześniej wiedziałam o terminach, bo jak się zgłaszałam do szpitala to zaznaczyłam, żeby na maila mi przychodziły wiadomości o terminach spotkan.

Tobie jeszcze list nie przyszedł?
 
Do góry