reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Przepraszam że się nie odnoszę do Waszych wiadomości ale padam. Dopiero dojeżdżamy do domu cały dzień latalismy nawet chwili nie siedziałam. Byliśmy u teściów. Mąż jie wytrzymał i synek zaniósł im pudełeczko... Dorzucam zdj jakie;)
Teraz jest kiedy tak niedobrze że nie myślę. Muszę szybko się wykąpać i się klade
 

Załączniki

  • 9e23a39c-4d5a-420d-8943-9b8280e9995c.jpg
    9e23a39c-4d5a-420d-8943-9b8280e9995c.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 110
Przepraszam że się nie odnoszę do Waszych wiadomości ale padam. Dopiero dojeżdżamy do domu cały dzień latalismy nawet chwili nie siedziałam. Byliśmy u teściów. Mąż jie wytrzymał i synek zaniósł im pudełeczko... Dorzucam zdj jakie;)
Teraz jest kiedy tak niedobrze że nie myślę. Muszę szybko się wykąpać i się klade
Ale ekstra pomysł!! Muszę jeszcze raz jechać do action, a dzisiaj byłam 😂😂 mam nadzieję że mogę zgapić?
 
Cześć ja dziś od samego rana dobry chumorek i lepiej się czuje chyba caly stres juz ze mnie zszedł. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty[emoji110][emoji110][emoji110] DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE I SLOWA OTUCHY W CIEZKICH CHWILACH JESTESCIE NIEZASTĄPIONE [emoji8][emoji8][emoji8]
Ponton tu jesteśmy żeby się nawzajem wspierać [emoji846]
Dokładnie, tez się zdziwiłam bo po obchodzie jeszcze przyszedł i dopytywał o wcześniejsze poronienia, o poprzednią ciążę, pytał czy miałam robione przeciwciała przeciwjądrowe (pierwsze słyszę o nich). Wyjaśnił wszystko i jestem o wiele spokojniejsza, opieka jest tu naprawdę dobra [emoji4] jesteśmy z fasolką w dobrych rękach:)
To super że tak się interesują. Widać że jesteś pod dobrą opieką [emoji846]
Ja już po wizycie :) Dzidzia 5,1mm z bijącym serduszkiem :) 6t3d
Gratuluję [emoji846]
Cześć dziewczyny przyłączam się do was termin mam na 17 listopada :) usg 25 marca zarodek plus serduszko :) obecnie 7 tc +1 dzień ale czuję wewnętrzny nie pokój
Witamy [emoji846]
Melduję się. Ja o 17.45. Także zaraz po Tobie. U mnie 6+4
 
Ale super pomysł!
Przepraszam że się nie odnoszę do Waszych wiadomości ale padam. Dopiero dojeżdżamy do domu cały dzień latalismy nawet chwili nie siedziałam. Byliśmy u teściów. Mąż jie wytrzymał i synek zaniósł im pudełeczko... Dorzucam zdj jakie;)
Teraz jest kiedy tak niedobrze że nie myślę. Muszę szybko się wykąpać i się klade
 
reklama
Do góry