reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

niestety zostaje aż do soboty.. Głównie ze względu na wcześniejsze poronienia. Lekarz chce zobaczyć jak będzie się rozwijała ciąża i przez kolejne dni będzie to sprawdzane czy wszystko w porządku i czy idzie to w dobrym kierunku. Z jednej strony masakra tyle czasu jak ja już tęsknię za synem [emoji17] ale z drugiej będę spokojniejsza jak wrócę do domu że wszystko ok :)
Trzymaj się cieplutko! Będzie dobrze. Przynajmniej będziesz spokojniejsza. :)
 
reklama
dziękuję za trzymanie kciuków, widać bardzo pomogły bo dzidzia ma się dobrze
emoji3059.png
pojechaliśmy z mężem na pogotowie i mnie zatrzymali na obserwacje. Na usg dzidziuś z bijącym serduszkiem
emoji3590.png
całe 4 mm
emoji85.png
dopiero 6+5 wg USG. Lekarz nie stwierdził przyczyny krwawienia, powiedział że wszystko wygląda dobrze a plamienia się zdarzają. Dostałam duphaston i od razu euthyrox bo wynik powyżej 4 to faktycznie już spory.
Poza tym już prawie nie plamię także myślę że to tylko jednorazowa akcja i wszystko będzie dobrze
emoji4.png
mam nadzieję że już jutro wypuszcza mnie do domku bo już tęsknię za moimi chłopakami
emoji3064.png
to dobra wiadomość
to dobra wiadomość, uważaj na siebie i na swoją kruszynke odpoczywaj jak najwięcej i miej jak najwięcej pozytywnych mysli ❤
Ja już po wizycie :) Dzidzia 5,1mm z bijącym serduszkiem :) 6t3d
Takie wiadomosci to ja lubię. Wspaniale ! 😚

Wszystkim kobietka które dziś odwiedzają lekarza zycze owocnych wizyt i tylko samych dobrych wiadomości ❤❤❤❤

Ja się wczoraj trochę martwilam bo przestały mnie chwilowo boleć cycki ale dzis rano jak wstalam znow je czuje więc chyba czasem popadam w jakaś paranoje 😚😊
 
niestety zostaje aż do soboty.. Głównie ze względu na wcześniejsze poronienia. Lekarz chce zobaczyć jak będzie się rozwijała ciąża i przez kolejne dni będzie to sprawdzane czy wszystko w porządku i czy idzie to w dobrym kierunku. Z jednej strony masakra tyle czasu jak ja już tęsknię za synem [emoji17] ale z drugiej będę spokojniejsza jak wrócę do domu że wszystko ok :)
Dokładnie, wszystko sprawdzą i wrócisz spokojnie na święta do domu, bez zamartwiania się. Chociaż rozumiem tęsknotę za synem, ale dacie radę 😊
 
Przytulam mocno[emoji3590] Wiem, że będzie ciężko ale tak jak mówisz, lepiej sprawdzić wszystko na spokojnie [emoji4] swoją drogą, trafiłaś na super lekarza, mnie po badaniu dawali tabletki i do domu..
Dokładnie, tez się zdziwiłam bo po obchodzie jeszcze przyszedł i dopytywał o wcześniejsze poronienia, o poprzednią ciążę, pytał czy miałam robione przeciwciała przeciwjądrowe (pierwsze słyszę o nich). Wyjaśnił wszystko i jestem o wiele spokojniejsza, opieka jest tu naprawdę dobra [emoji4] jesteśmy z fasolką w dobrych rękach:)
 
Dokładnie, tez się zdziwiłam bo po obchodzie jeszcze przyszedł i dopytywał o wcześniejsze poronienia, o poprzednią ciążę, pytał czy miałam robione przeciwciała przeciwjądrowe (pierwsze słyszę o nich). Wyjaśnił wszystko i jestem o wiele spokojniejsza, opieka jest tu naprawdę dobra [emoji4] jesteśmy z fasolką w dobrych rękach:)
Ciesze się, że plamienie ustało i jesteście w dobrych rękach 😍
 
Hejka ✊🏻 My dziś 5+6 🌞 Jutro o 11:30 wizyta, cieszę się i denerwuje na maxa. Oby wszystko było w porządku!
Wasze piękne usg dają tyle radości 😍

Dziewczyny czy ważycie się? Macie już coś na plus? Ja dziś weszłam na wagę, a tam prawie 1kg więcej 😂 Przeżyłam zawał, ale tak myśle, że może woda mi się zatrzymała. Nie jem aż tyle, by w takim tempie tyć 🤷🏻‍♀️
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia życzę :)
Co prawda wizytę mam 9.04 ale dziś idę zrobić badania bo pozniej wyjeżdżamy na święta, po świętach mam zalatane dwa dni to wolę nie ryzykować i nie zostawiać na dwa dni przed wizytą bo nigdy nie wiadomo czy coś z wynikami się nie poprzesuwa :)
 
Hej :) witam się w 7t 1 d . Czytam wasze posty wszystkie i chyba ja zacznę się niedługo martwić . Na szczęście za tydzień wizyta . Ale u mnie nadal brak objawów . Piersi nie bolą tylko wieczorem jak fotkę trochę sutki . Brzuch tez już nie pobolewa odczuwalnie tylko tak bardziej szczypie wieczorem czy swędzi albo tak bardzo bardzo delikatnie ale nie czuje już tak jak wcześniej . Wymiotów brak i nudności brak . No nie wiem mam nadzieje ze wszystko jest dobrze . Plamien tez żadnych nie mam naszczescie
 
reklama
Hejka ✊🏻 My dziś 5+6 🌞 Jutro o 11:30 wizyta, cieszę się i denerwuje na maxa. Oby wszystko było w porządku!
Wasze piękne usg dają tyle radości 😍

Dziewczyny czy ważycie się? Macie już coś na plus? Ja dziś weszłam na wagę, a tam prawie 1kg więcej 😂 Przeżyłam zawał, ale tak myśle, że może woda mi się zatrzymała. Nie jem aż tyle, by w takim tempie tyć 🤷🏻‍♀️
ja pisałam wcześniej ze mam 4-5kg na plusie a to dopiero 8 tyg. Chociaż się z parę miesięcy przed ciąża nie ważyłam i mogło zostać po zimie 😅
 
Do góry