reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej :) witam się w 7t 1 d . Czytam wasze posty wszystkie i chyba ja zacznę się niedługo martwić . Na szczęście za tydzień wizyta . Ale u mnie nadal brak objawów . Piersi nie bolą tylko wieczorem jak fotkę trochę sutki . Brzuch tez już nie pobolewa odczuwalnie tylko tak bardziej szczypie wieczorem czy swędzi albo tak bardzo bardzo delikatnie ale nie czuje już tak jak wcześniej . Wymiotów brak i nudności brak . No nie wiem mam nadzieje ze wszystko jest dobrze . Plamien tez żadnych nie mam naszczescie
6t1 d
 
reklama
Hej :) witam się w 7t 1 d . Czytam wasze posty wszystkie i chyba ja zacznę się niedługo martwić . Na szczęście za tydzień wizyta . Ale u mnie nadal brak objawów . Piersi nie bolą tylko wieczorem jak fotkę trochę sutki . Brzuch tez już nie pobolewa odczuwalnie tylko tak bardziej szczypie wieczorem czy swędzi albo tak bardzo bardzo delikatnie ale nie czuje już tak jak wcześniej . Wymiotów brak i nudności brak . No nie wiem mam nadzieje ze wszystko jest dobrze . Plamien tez żadnych nie mam naszczescie
Nie martw się, są kobiety, które nie mają praktycznie żadnych objawów i wszystko jest w porządku 😊 To dopiero początek ciąży, z biegiem czasu może się rozkręcić.
 
Hejka ✊🏻 My dziś 5+6 🌞 Jutro o 11:30 wizyta, cieszę się i denerwuje na maxa. Oby wszystko było w porządku!
Wasze piękne usg dają tyle radości 😍

Dziewczyny czy ważycie się? Macie już coś na plus? Ja dziś weszłam na wagę, a tam prawie 1kg więcej 😂 Przeżyłam zawał, ale tak myśle, że może woda mi się zatrzymała. Nie jem aż tyle, by w takim tempie tyć 🤷🏻‍♀️
Trzymam kciuki :) dawaj znać co tam już bedzie widać to może i ja sie odważę iść wcześniej 😁 mi cale szczęście akurat rozładowała sie bateria w wadze 🙈 ale mam nadzieje ze nic nie poszło w górę 🙊
 
Hej :) witam się w 7t 1 d . Czytam wasze posty wszystkie i chyba ja zacznę się niedługo martwić . Na szczęście za tydzień wizyta . Ale u mnie nadal brak objawów . Piersi nie bolą tylko wieczorem jak fotkę trochę sutki . Brzuch tez już nie pobolewa odczuwalnie tylko tak bardziej szczypie wieczorem czy swędzi albo tak bardzo bardzo delikatnie ale nie czuje już tak jak wcześniej . Wymiotów brak i nudności brak . No nie wiem mam nadzieje ze wszystko jest dobrze . Plamien tez żadnych nie mam naszczescie
Tak jak pisalam wcześniej w trzech poprzednich ciazach mialam zero objawów. Nie bolał mnie brzuch a tym bardziej piersi nie mialam mdłości i innych rzeczy.
Mysle ze wtedy podchodziłam do ciazy bardziej na luzie i nie doszukiwalam się na siłę objawów nie martwilam tym że mam 0000000 objawów w tej ciąży jest jednak inaczej po 10 letniej przerwie wszystkim się przejmuje i martwie czuje kazda najmniejsza zmianę jakakolwiek jestem bardziej na wszystko wyczulona i w glowie więcej czarnych mysli .
Takze mozna zwariować 😬🙄
 
Cześć ja dziś od samego rana dobry chumorek i lepiej się czuje chyba caly stres juz ze mnie zszedł. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty✊✊✊ DZIEKUJE WAM ZA WSPARCIE I SLOWA OTUCHY W CIEZKICH CHWILACH JESTESCIE NIEZASTĄPIONE 😘😘😘
No Ty to Kochana najadłaś się strachu, ale jestes dobrym przykladem ze czasami trzeba iść do innego lekarza zamiast popadac w paranoje. Chociaż ja nie wiem czy dałaby radę zachować zimną krew tak jak Ty. Pewnie po tej wizycie na której byl sam pęcherzyk zamknęłabym się w łazience i płakała 3 dni :( bardzo się ciesze że jest wszystko okej 🥰
 
Hejka ✊🏻 My dziś 5+6 🌞 Jutro o 11:30 wizyta, cieszę się i denerwuje na maxa. Oby wszystko było w porządku!
Wasze piękne usg dają tyle radości 😍

Dziewczyny czy ważycie się? Macie już coś na plus? Ja dziś weszłam na wagę, a tam prawie 1kg więcej 😂 Przeżyłam zawał, ale tak myśle, że może woda mi się zatrzymała. Nie jem aż tyle, by w takim tempie tyć 🤷🏻‍♀️
Ja tez 1 kg na plusie , jestem w 10 tygodniu... ale ten 1 kg pojawił się na samym początku ciąży wiec myśle że to woda ☺️
 
Tak jak pisalam wcześniej w trzech poprzednich ciazach mialam zero objawów. Nie bolał mnie brzuch a tym bardziej piersi nie mialam mdłości i innych rzeczy.
Mysle ze wtedy podchodziłam do ciazy bardziej na luzie i nie doszukiwalam się na siłę objawów nie martwilam tym że mam 0000000 objawów w tej ciąży jest jednak inaczej po 10 letniej przerwie wszystkim się przejmuje i martwie czuje kazda najmniejsza zmianę jakakolwiek jestem bardziej na wszystko wyczulona i w glowie więcej czarnych mysli .
Takze mozna zwariować 😬🙄
Jednak wiek robi swoje ja mam 31, ale patrząc nawet na to jak do innych spraw w życiu podchodziłam kiedys a teraz to jednak jest ogromna różnica 😁
 
reklama
Do góry