reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, tak dużo piszecie, że ciężko za Wami nadążyć 🙈 u nas dzisiaj 8+3 i wizyta o 17:20, ale jestem tak dziwnie spokojna, sama nie wiem czemu.
Wszystkie Wasze Maleństwa na usg są śliczne, bardzo się cieszę z każdego zdjęcia! :) życzę miłego spokojnego dnia z objawami czy bez, wedle życzenia, mnie nudności dalej męczą, więc ja wolę taki "bez" 😂
Kto jeszcze dzisiaj ma wizytę meldujcie się!
Ja mam usg dopiero za 3 tygodnie ale chętnie popatrzę na Twoje zdjęcie bo ja też dziś 8+3 🙂
 
reklama
dziękuję za trzymanie kciuków, widać bardzo pomogły bo dzidzia ma się dobrze [emoji3059] pojechaliśmy z mężem na pogotowie i mnie zatrzymali na obserwacje. Na usg dzidziuś z bijącym serduszkiem[emoji3590] całe 4 mm [emoji85] dopiero 6+5 wg USG. Lekarz nie stwierdził przyczyny krwawienia, powiedział że wszystko wygląda dobrze a plamienia się zdarzają. Dostałam duphaston i od razu euthyrox bo wynik powyżej 4 to faktycznie już spory.
Poza tym już prawie nie plamię także myślę że to tylko jednorazowa akcja i wszystko będzie dobrze [emoji4] mam nadzieję że już jutro wypuszcza mnie do domku bo już tęsknię za moimi chłopakami [emoji3064]
To super że wszystko w porządku. Do rze że pojechałaś chociaż się nie stresowałas w domu. Jak będzie ok to pewnie dzisiaj cię wypuszcza [emoji846]
Po badaniach :) 8 tyd 5 dni ze zdjęcia i jest mały 2cm gumiś :) wszystko w porządku no i muszę chyba jednak pogodzić się ze starsza ciaza niż myślałam. Termin 7/11. Machamy do was dziewczyny :)))
2 cm to spory. [emoji846] Lubie takie informacje czytać [emoji846][emoji846]
 
dziękuję za trzymanie kciuków, widać bardzo pomogły bo dzidzia ma się dobrze [emoji3059] pojechaliśmy z mężem na pogotowie i mnie zatrzymali na obserwacje. Na usg dzidziuś z bijącym serduszkiem[emoji3590] całe 4 mm [emoji85] dopiero 6+5 wg USG. Lekarz nie stwierdził przyczyny krwawienia, powiedział że wszystko wygląda dobrze a plamienia się zdarzają. Dostałam duphaston i od razu euthyrox bo wynik powyżej 4 to faktycznie już spory.
Poza tym już prawie nie plamię także myślę że to tylko jednorazowa akcja i wszystko będzie dobrze [emoji4] mam nadzieję że już jutro wypuszcza mnie do domku bo już tęsknię za moimi chłopakami [emoji3064]
Cieszę się, że wszystko dobrze ❤️
 
Witam 7+3. Już jutro o tej godzinie będę latać jak na szpilkach przed wizytą 😱 dziś puki co ok, choć tak dziwnie ćmi mi w głowie i uszy się zatykają
Zmierzyłam sobie swoim glukometrem cukier na czczo i już się zaczynam załamywać bo wyszło 97 :( a to dopiero 7 tydzień 😭
 
To super że wszystko w porządku. Do rze że pojechałaś chociaż się nie stresowałas w domu. Jak będzie ok to pewnie dzisiaj cię wypuszcza [emoji846]2 cm to spory. [emoji846] Lubie takie informacje czytać [emoji846][emoji846]
niestety zostaje aż do soboty.. Głównie ze względu na wcześniejsze poronienia. Lekarz chce zobaczyć jak będzie się rozwijała ciąża i przez kolejne dni będzie to sprawdzane czy wszystko w porządku i czy idzie to w dobrym kierunku. Z jednej strony masakra tyle czasu jak ja już tęsknię za synem [emoji17] ale z drugiej będę spokojniejsza jak wrócę do domu że wszystko ok :)
 
niestety zostaje aż do soboty.. Głównie ze względu na wcześniejsze poronienia. Lekarz chce zobaczyć jak będzie się rozwijała ciąża i przez kolejne dni będzie to sprawdzane czy wszystko w porządku i czy idzie to w dobrym kierunku. Z jednej strony masakra tyle czasu jak ja już tęsknię za synem [emoji17] ale z drugiej będę spokojniejsza jak wrócę do domu że wszystko ok :)
To jest tak naprawdę dobra wiadomość! Jak Cię wypiszą będziesz miała w sobie duuużo więcej spokoju. Na pewno otrzymasz tam najlepszą opiekę :)
 
reklama
niestety zostaje aż do soboty.. Głównie ze względu na wcześniejsze poronienia. Lekarz chce zobaczyć jak będzie się rozwijała ciąża i przez kolejne dni będzie to sprawdzane czy wszystko w porządku i czy idzie to w dobrym kierunku. Z jednej strony masakra tyle czasu jak ja już tęsknię za synem [emoji17] ale z drugiej będę spokojniejsza jak wrócę do domu że wszystko ok :)
Przytulam mocno❤️ Wiem, że będzie ciężko ale tak jak mówisz, lepiej sprawdzić wszystko na spokojnie 😊 swoją drogą, trafiłaś na super lekarza, mnie po badaniu dawali tabletki i do domu..
 
Do góry