reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza. Skutki uboczne lekarstw mogą się pojawić nawet po jakimś czasie. Właściwie to jak wzięłam tabletki na wieczór to mnie zaczęło bardzo mdlić... Nie wiem czy to od tabletek ale będę obserwować.
Przekichane. Ogólnie teraz czuję się kiepsko chciałam spać bo cały dzień na nogach a teraz nie mogę tak tak źle się czuję :/
 
reklama
dziękuję za trzymanie kciuków, widać bardzo pomogły bo dzidzia ma się dobrze [emoji3059] pojechaliśmy z mężem na pogotowie i mnie zatrzymali na obserwacje. Na usg dzidziuś z bijącym serduszkiem[emoji3590] całe 4 mm [emoji85] dopiero 6+5 wg USG. Lekarz nie stwierdził przyczyny krwawienia, powiedział że wszystko wygląda dobrze a plamienia się zdarzają. Dostałam duphaston i od razu euthyrox bo wynik powyżej 4 to faktycznie już spory.
Poza tym już prawie nie plamię także myślę że to tylko jednorazowa akcja i wszystko będzie dobrze [emoji4] mam nadzieję że już jutro wypuszcza mnie do domku bo już tęsknię za moimi chłopakami [emoji3064]
 
Po badaniach :) 8 tyd 5 dni ze zdjęcia i jest mały 2cm gumiś :) wszystko w porządku no i muszę chyba jednak pogodzić się ze starsza ciaza niż myślałam. Termin 7/11. Machamy do was dziewczyny :)))
 

Załączniki

  • 5F3FC996-D4BB-4DAA-8F2C-F8DC79971196.jpeg
    5F3FC996-D4BB-4DAA-8F2C-F8DC79971196.jpeg
    105,8 KB · Wyświetleń: 99
Oczywiście że pasujesz. Pisz do nas często wkoncu wszyscy jedziemy na tym samym wózku.[emoji6]



Ja nie umiem dbać o rośliny wiecznie jakies ususzam [emoji85]



Gratuluję piękny przyrost [emoji846]



Musisz szukać jakiegoś innego lekarza może trafisz też na takiego z powołaniem. Chociaż wiem że takich mało


Ja też jestem w szoku ilości nas w poprzedniej ciazy nawet połowy nie było ile teraz jest [emoji846]
podobno ra nowa jeszcze lepsza od poprzedniej :) 🤞🏻
 
Cześć dziewczyny, tak dużo piszecie, że ciężko za Wami nadążyć 🙈 u nas dzisiaj 8+3 i wizyta o 17:20, ale jestem tak dziwnie spokojna, sama nie wiem czemu.
Wszystkie Wasze Maleństwa na usg są śliczne, bardzo się cieszę z każdego zdjęcia! :) życzę miłego spokojnego dnia z objawami czy bez, wedle życzenia, mnie nudności dalej męczą, więc ja wolę taki "bez" 😂
Kto jeszcze dzisiaj ma wizytę meldujcie się!
 
reklama
Witam sie w 7t1d. Wieczór mialam przekichany, bylam taka styrana, że pierwszy raz zdrzemnełam się.. potem pojechaliśmy po męża, kąpiel i zaraz ponownie zasnelam.. nie moglam dzis wstac! O zgrozo.. oczy mam takie ciezkie.. wogole mam wory takie ze szok!
Na poprawe humoru zrobilam sobie pyszne śniadanko 😍
IMG_20210331_070837831~2.jpg

Dzieć ma sie chyba dobrze bo w sumie luzuje matce jak dwa poprzednie.

Miłego dnia 😍
 
Do góry