reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Jakieś objawy przed miesiączka miałyście, ja przy dwóch ciążach, bolące piersi zmieniona otoczka była większa, kłucie w brzuchu teraz nic
 
Jakieś objawy przed miesiączka miałyście, ja przy dwóch ciążach, bolące piersi zmieniona otoczka była większa, kłucie w brzuchu teraz nic
Mnie test wyszedł 11dpo , jakiekolwiek objawy pojawiły się dopiero 13dpo , bol piersi, bole podbrzusza i klucie, dzis po kawie lekkie mdlosci, dzis mam 15dpo:)
 
Fejkaaa też tak miałam. Zawsze puste jajo. Bolało jak cholera. Dlatego dziś mam medicover oby coś było a za tydzień swojego ginekologa. Zrobię sobie też wizytę w piątek jeśli się uda.
Ale te uczucie niepokoju i zmartwienia jest mi dobrze znane
ja byłam na wizycie 5+1 też był sam pęcherzyk, kolejna wizyta dopiero 17.03 jestem kłębkiem nerwów, bo mam za sobą ciążę z pustym pęcherzykiem :( Lekarz niby mówi, ze na tym etapie widać to co powinno być i wszystko jest ok.
 
Fejkaaa też tak miałam. Zawsze puste jajo. Bolało jak cholera. Dlatego dziś mam medicover oby coś było a za tydzień swojego ginekologa. Zrobię sobie też wizytę w piątek jeśli się uda.
Ale te uczucie niepokoju i zmartwienia jest mi dobrze znane
Mialas puste jajo wiecej niz raz?? Kurcze ja mam enel med, ale nie umialam sie nigdzie umowic na ten tydzien, jak na zlosc i wizyte mam dopiero w przyszla srode, przeciez ja oszaleje :(
 
Dziewczyny ze Śląska jakie miasta ?Ja Glc :) jest też ktoś z Gliwic?
Ja mieszkam pod Tarnowskimi Górami ☺️
Ja póki co mam ochotę na sok pomarańczowy....ostatni raz pilam go rok temu 😳
Ja też! Rzuciłam się w sklepie jak bezzebny na suchary 😃😁

Dziewczyny a jak się dowiedzialyscie o tym że chorujecie na trombolifie?
I jeszcze chciałam zapytać jakie witaminy przyjmujecie?
Po poronieniu robiliśmy całą diagnostykę poronień, żeby sytuacja się nie powtórzyła...
Badania genetyczne na trombofilie wrodzoną i nabytą też tam były i wyszła wrodzona...

Witaminy tylko metylowane ze względu na mutacje MTHFR. Wszystko mam osobno kupione :
-Folian metylowany Swanson 400
-B6 metylowana w formie P-5-P Swanson
-Wit b12 metylocobalamina Jarrow
-Witamina D3 Vigantol w kroplach
Dodatkowo endokrynolog przepisał mi Jod na receptę - Jodid
☺️


A dziękuję :) kurcze to mnie nawet nie szczypie tylko boli dość konkretnie parę minut 🤔 może coś źle robię. U ciebie który tydzień? (mam zaległości w czytaniu i nie wiem czy już pisałaś) :)
Dziś 6+3
Spróbujcie wolniej igłę wkłuwać i powoli wpuszczać lek. A potem delikatnie igłę wyciągnąć ☺️
 
Byłam dziś na becie, wynik - 31,15 mlU. Dziś wypada 30 dc, 13 dni po owulacji (a przynajmniej od tego co pokazywały mi testy owu). Mam wrażenie że ten wyniki jest za niski. Oczywiście w środę lecę zbadać przyrost.
 
No po powrocie z wymazu, doszło brak smaku.Leze jak kłoda. Brak mocy. Zalecenia na dzisiaj. Pić dużo oooo wody. Tym nas leczą dzisiaj[emoji1787]
Myślałam o tobie wczoraj wieczorem i dziś rano miałam właśnie pisać. Trzymaj się mamuśka! Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Do góry