reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja to już głupieje co do szczepień ale no w ciąży chyba nie byłabym na tyle odważna, żeby się zaszczepic. Ja w ogóle miałam wątpliwości co do zaszczepienia nawet bez ciazy a teraz... No gdybym zaszkodziła dziecku i coś stałoby się to nie wiem co zrobilabym.. Ciężki temat.
 
reklama
Ja to już głupieje co do szczepień ale no w ciąży chyba nie byłabym na tyle odważna, żeby się zaszczepic. Ja w ogóle miałam wątpliwości co do zaszczepienia nawet bez ciazy a teraz... No gdybym zaszkodziła dziecku i coś stałoby się to nie wiem co zrobilabym.. Ciężki temat.
Dla mnie najgorsze jest to, że to poprostu wybranie mniejszego zła bo wszystko może mieć swoje konsekwencje. I szczepienie i nie szczepienie... A też obawiam się tego, że mimo szczepienia i tak mozna się zarazic.. To tylko łagodzi objawy..
 
Hej Dziewczyny ❤️ jaktam emocje mężczyzn przed meczem?
Ja skończyłam antybiotyk. Więcej nie biorę. Nic mi nie pomógł i sił już na to brak. Kręgosłup też pobolewa.
17.06 idę do ginekologa a 07. 07 mam połówkowe 🙂
Co do imienia dla synka nadal niemamy typów.. Dla dziewczynek jest mnóstwo imion a dla chłopców ten wybór wydaje mi się jakiś zawężony.. A jak u was? Imiona wybrane?
Ile z was się zaszczepiło? U mnie coraz więcej ciężarnych rezygnuje ze szczepienia w ciąży (wśród znajomych) a ja ciągle bije się z myślami..
My mamy Nataniel:)) i tak i idę na szczepienie pod koniec lipca konsultowałam już to z tyloma lekarzami ze zdania nie zmienię jestem pewna nie szczepienie się to gorsze zło ile się słyszy teraz o tym ze przy porodzie coś jest nie tak przez covid
 
Ja to już głupieje co do szczepień ale no w ciąży chyba nie byłabym na tyle odważna, żeby się zaszczepic. Ja w ogóle miałam wątpliwości co do zaszczepienia nawet bez ciazy a teraz... No gdybym zaszkodziła dziecku i coś stałoby się to nie wiem co zrobilabym.. Ciężki temat.
Mam dokładnie takie samo zdanie co do zaszczepienia się w ciazy. Do porodu zostało 4,5 miesiąca więc jeśli będzie taka potrzeba to zaszczepię się tuż po...
 
Ja to w sumie nie dyskutuje o szczepiące bo nie ma o czym jak dla mnie, dziewczyny zaczęłyscie cis kupować maluszkom ? Ja nie wiem kiedy zaczac i od czego w zasadzie :) macie jakieś forum na ten temat ? Albo bloga ?
 
reklama
Ja to w sumie nie dyskutuje o szczepiące bo nie ma o czym jak dla mnie, dziewczyny zaczęłyscie cis kupować maluszkom ? Ja nie wiem kiedy zaczac i od czego w zasadzie :) macie jakieś forum na ten temat ? Albo bloga ?
Ja w sobotę dowiem się jaka będzie płeć I zacznę od kilku bodziaków, no i chciałabym juz wybrac wózek i fotelik do samochodu żeby w sierpniu już sobie zamówić, bo z tego co słyszałam można czekać nawet 5 tyg na odbiór. A poza tym już będę wybierać łóżeczko i akcesoria do łóżeczka. Ogólnie u nas jest pierwsze dzidzi w dwóch rodzinach wiec musze się zaopatrzyć we wszystko wiec chce zacząć wcześniej
 
Do góry