reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziękuję za odpowiedź. No właśnie poprzedni lekarz stwierdził, że ta glukoza jest u mnie ok. Mam 28 lat, to moja druga ciąża, pierwsza bez powikłań, dziecko zdrowe. Na poprzednim USG napisała inna lekarka, że nie uwidoczniono twarzoczaszki. Teraz niewidoczna tylko górna warga, o nosku nic nie mówiła
To nie cukier jest przyczyną skierowania na prenatalne, ale właśnie ta notatka nie uwidoczniono górnej wargi. Przy takim obrazie usg każda kobieta ma darmowe skierowanie, bo oznacza to niestety podejrzenie rozszepu górnej wargi. Mam nadzieję że u Ciebie będzie na następnym usg wszystko okej.
 
reklama
Hej Dziewczyny ❤️ jaktam emocje mężczyzn przed meczem?
Ja skończyłam antybiotyk. Więcej nie biorę. Nic mi nie pomógł i sił już na to brak. Kręgosłup też pobolewa.
17.06 idę do ginekologa a 07. 07 mam połówkowe 🙂
Co do imienia dla synka nadal niemamy typów.. Dla dziewczynek jest mnóstwo imion a dla chłopców ten wybór wydaje mi się jakiś zawężony.. A jak u was? Imiona wybrane?
Ile z was się zaszczepiło? U mnie coraz więcej ciężarnych rezygnuje ze szczepienia w ciąży (wśród znajomych) a ja ciągle bije się z myślami..
 
Hej Dziewczyny [emoji3590] jaktam emocje mężczyzn przed meczem?
Ja skończyłam antybiotyk. Więcej nie biorę. Nic mi nie pomógł i sił już na to brak. Kręgosłup też pobolewa.
17.06 idę do ginekologa a 07. 07 mam połówkowe [emoji846]
Co do imienia dla synka nadal niemamy typów.. Dla dziewczynek jest mnóstwo imion a dla chłopców ten wybór wydaje mi się jakiś zawężony.. A jak u was? Imiona wybrane?
Ile z was się zaszczepiło? U mnie coraz więcej ciężarnych rezygnuje ze szczepienia w ciąży (wśród znajomych) a ja ciągle bije się z myślami..
Przed meczem emocje umiarkowane, ale za to mój mąż kupił chipsy, uznał, że i tak tylko trzy mecze zagramy na EURO więc można [emoji3]. U nas imię jeszcze nie wybrane, są trzy typy : Filip, Dawid i Wiktor, nie możemy się zdecydować bo każdego szkoda gdy odrzucamy[emoji23].
 
Hej Dziewczyny ❤️ jaktam emocje mężczyzn przed meczem?
Ja skończyłam antybiotyk. Więcej nie biorę. Nic mi nie pomógł i sił już na to brak. Kręgosłup też pobolewa.
17.06 idę do ginekologa a 07. 07 mam połówkowe 🙂
Co do imienia dla synka nadal niemamy typów.. Dla dziewczynek jest mnóstwo imion a dla chłopców ten wybór wydaje mi się jakiś zawężony.. A jak u was? Imiona wybrane?
Ile z was się zaszczepiło? U mnie coraz więcej ciężarnych rezygnuje ze szczepienia w ciąży (wśród znajomych) a ja ciągle bije się z myślami..
mój jest mało sportowy, jeśli chodzi o piłkę nożną - owszem lubi, ale nie polską :) Ale meczyk dziś pewnie obejrzymy :) Do 17.06 już tak blisko - super! Z dzidziusiem na pewno wszystko będzie ok :)

Co do imienia - no u nas trwają negocjacje ostre :) Wcale nie wiem, czy z dziewczynkami łatwiej :) U nas na początku miała być Lilka, ale później stwierdziliśmy, że może jednak nie. Mój uparł się na Maję, ja bym chciała Polę albo Tosię. To, na co oboje się ew. zgadzamy to Eliza albo Zuzia :) Ale wczoraj mój najkochańszy otworzył jakiś słownik imion i trafił na Jewdochę :p i od tej pory wszystkim mówi, że już imię wybrane :D

A co do szczepenia - ja się zaszczepiłam na razie pierwszą dawką i oprócz lekkiego zaczerwienienia nie miałam żadnych innych objawów. Ja nie żałuję. Na wszelki wypadek w środę idę jeszcze do flebologa na usg żył sprawdzić, czy wszystko jest ok.
 
Hej Dziewczyny ❤️ jaktam emocje mężczyzn przed meczem?
Ja skończyłam antybiotyk. Więcej nie biorę. Nic mi nie pomógł i sił już na to brak. Kręgosłup też pobolewa.
17.06 idę do ginekologa a 07. 07 mam połówkowe 🙂
Co do imienia dla synka nadal niemamy typów.. Dla dziewczynek jest mnóstwo imion a dla chłopców ten wybór wydaje mi się jakiś zawężony.. A jak u was? Imiona wybrane?
Ile z was się zaszczepiło? U mnie coraz więcej ciężarnych rezygnuje ze szczepienia w ciąży (wśród znajomych) a ja ciągle bije się z myślami..
Mój mąż pojechał na zakupy, bo teraz najlepszy moment bo sklepy wyludnione. Ja nienawidzę piłki nożnej,chyba nie mogłabym być z facetem, który ogląda mecze. Jeśli chodzi o imię to utworzyła się wstępna lista Alicja, Estera, Lilia, Katarzyna i Eliza. Ja bym się nie zastanawiała i brała w ciemno Estera, ale mój mąż ma najwięcej ale do tego właśnie imienia.
 
To nie cukier jest przyczyną skierowania na prenatalne, ale właśnie ta notatka nie uwidoczniono górnej wargi. Przy takim obrazie usg każda kobieta ma darmowe skierowanie, bo oznacza to niestety podejrzenie rozszepu górnej wargi. Mam nadzieję że u Ciebie będzie na następnym usg wszystko okej.
Myślałam dokładnie tak samo jak Ty, ale doktor wystawiła skierowanie na podstawie wyniku cukru, dopiero później podczas USG gdy zapytałam o tą buźkę (ze względu na poprzednie USG) to sprawdziła dokładnie twarz i powiedziała "nie widzę dokładnie więc nie dam 100%pewnosci czy ta warga jest cała" . 28 następna wizyta więc może już coś będzie widać lepiej a prenatalne dopiero 7 licpa termin
 
Mój mąż pojechał na zakupy, bo teraz najlepszy moment bo sklepy wyludnione. Ja nienawidzę piłki nożnej,chyba nie mogłabym być z facetem, który ogląda mecze. Jeśli chodzi o imię to utworzyła się wstępna lista Alicja, Estera, Lilia, Katarzyna i Eliza. Ja bym się nie zastanawiała i brała w ciemno Estera, ale mój mąż ma najwięcej ale do tego właśnie imienia.
Ja też nie lubię piłki nożnej a jednak da się żyć z mężem sportowcem u którego piłka nożna jest druga połowa życia :) kwestia przyzwyczajenia
 
mój jest mało sportowy, jeśli chodzi o piłkę nożną - owszem lubi, ale nie polską :) Ale meczyk dziś pewnie obejrzymy :) Do 17.06 już tak blisko - super! Z dzidziusiem na pewno wszystko będzie ok :)

Co do imienia - no u nas trwają negocjacje ostre :) Wcale nie wiem, czy z dziewczynkami łatwiej :) U nas na początku miała być Lilka, ale później stwierdziliśmy, że może jednak nie. Mój uparł się na Maję, ja bym chciała Polę albo Tosię. To, na co oboje się ew. zgadzamy to Eliza albo Zuzia :) Ale wczoraj mój najkochańszy otworzył jakiś słownik imion i trafił na Jewdochę :p i od tej pory wszystkim mówi, że już imię wybrane :D

A co do szczepenia - ja się zaszczepiłam na razie pierwszą dawką i oprócz lekkiego zaczerwienienia nie miałam żadnych innych objawów. Ja nie żałuję. Na wszelki wypadek w środę idę jeszcze do flebologa na usg żył sprawdzić, czy wszystko jest ok.
U mojego męża hit to Gniewomir 👍🙈
 
reklama
Hej Dziewczyny ❤️ jaktam emocje mężczyzn przed meczem?
Ja skończyłam antybiotyk. Więcej nie biorę. Nic mi nie pomógł i sił już na to brak. Kręgosłup też pobolewa.
17.06 idę do ginekologa a 07. 07 mam połówkowe 🙂
Co do imienia dla synka nadal niemamy typów.. Dla dziewczynek jest mnóstwo imion a dla chłopców ten wybór wydaje mi się jakiś zawężony.. A jak u was? Imiona wybrane?
Ile z was się zaszczepiło? U mnie coraz więcej ciężarnych rezygnuje ze szczepienia w ciąży (wśród znajomych) a ja ciągle bije się z myślami..
My z mężem oglądamy mecz ale bez eiekszych emocji. Jeśli chodzi o imię to nadal nie wybraliśmy, czekamy do usg polowkowego aż będzie pewniejsze,że to synek, ale to dopiero 24.06. Ja się nie szczepiłam i w ciąży nie zamierzam, ale wiadomo że każdy sam musi rozważyć za i przeciw
 
Do góry