reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja w sobotę dowiem się jaka będzie płeć I zacznę od kilku bodziaków, no i chciałabym juz wybrac wózek i fotelik do samochodu żeby w sierpniu już sobie zamówić, bo z tego co słyszałam można czekać nawet 5 tyg na odbiór. A poza tym już będę wybierać łóżeczko i akcesoria do łóżeczka. Ogólnie u nas jest pierwsze dzidzi w dwóch rodzinach wiec musze się zaopatrzyć we wszystko wiec chce zacząć wcześniej
właśnie u nas też pierwsza znaczy może i nie pierwsza ale pierwszy chłopak i się zastanawiam kiedy co kupywac i wogole co kupywac :)
 
reklama
właśnie u nas też pierwsza znaczy może i nie pierwsza ale pierwszy chłopak i się zastanawiam kiedy co kupywac i wogole co kupywac :)
No właśnie zdania są podzielone czy wcześniej czy później zacząć robić zakupy ale sporo moich koleżanek powiedziało ze po połówkowych już warto powoli kompletować wyprawkę żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę bo jednak sporo rzeczy trzeba kupic i wiele decyzji podjąć. I myślę że rozłożenie wydatków w czasie tez jest bardziej przyjemne dla portfela.
 
Hej dziewczyny. Widzę ze temat szczepień wciąż chodliwy, połówkowe (🌷) i wyprawka :)
Ah no i imiona oczywiście!
Słuchajcie pomyślałam ze w następujący sposób możemy sobie zrobić listę. Taki jakby łańcuszek. Każdy kopiuje poprzednia cześć listy i dodaje swoje informacje.
Ja zaczne a następna osoba przekleja moja linijkę uzupełnia swoją i kolejna robi to samo (przekleja dwie i dodaje swoją). Potem można sobie screenshota zrobić :) to co zaczynamy? Jak macie lepszy sposób to dajcie znać. Lub dodatkowy element

kolejnosc przypadkowa oczywiście:
0. Użytkownik-termin porodu-płeć dzidziusia (K/M/?)-potencjalne imie (imiona) dzidziusia
1. Juana19-3.11.2021-K-Zosia 🌞
2.

kto podbiera łańcuszek? :)
 
Jeśli chodzi o szczepienia u Nas w szpitalu covidowym w mieście urodziła się zdrowa dziewczynka, obojga chorych rodziców, którzy byli mimo wszystko w dobrym stanie.. Jest tyle dobrych i zlych historii, że ta decyzja jest ciężka pewnie dla każdej z Nas..

Jeśli chodzi o wyprawkę ja wstrzymuje się do badań III trymestru. Córka miała być chłopcem i na ostatnim badaniu okazała się dziewczynkom.
Oczywiście oglądam sobie w internecie oferty sklepów, wózki, żebym miała rozeznanie, ale zakupy zrobię później wiedząc już czego chce i co powinnam kupić. Na zamówienie zwykle się czeka 4 tygodnie więc akurat przed porodem będę miała wszystko gotowe i też będę mogła się zrelaksować odbierając zamówienia 😍 i otwierając paczuszki.
 
1. Juana19 - 03.11.2021 -K-Zosia
2. Unficzka - 07.11.2021 -M-Wiktor
3. MiśZielinka - 23.11.2021 -M- (?) Gniewomir
4. bzzz1 - 07.11.2021- K,M? - Laura, Blanka??
5. mini_85 - 05.11.2021 - M - 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Juana19 - 03.11.2021 -K-Zosia
2. Unficzka - 07.11.2021 -M-Wiktor
3. MiśZielinka - 23.11.2021 -M- (?) Gniewomir
4. bzzz1 - 07.11.2021- K,M? - Laura, Blanka??
5. mini_85 - 05.11.2021 - M - 🤷‍♀️🤦‍♀️
6.katarzyna21st- 01.11.2021 plec K Prawdopodobnie Oliwia ❤
 
Do góry