reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Zadyszka ból brzucha i zatkany nos tez mam oprócz mdłości 😩jeszcze zaczyna się zgaga / refluks wiec po prostu fantastycznie 🥺ból brzucha rozkminilam ze jest często od jelit wiec trzeba dużo pic i jeść suszone śliwki ( smakują mi jak krwiste mięso wiec ledwo daje radę )ale wtedy jest lepiej , wczoraj zafundowałam sobie właśnie taka „kuracje” i zero bólu brzucha wieczorem
a nie chcialabys sprobowac tych suszonych sliwek dodawac np do koktajli owocowych? takie zblendowane prawie sa nie wyczuwalne :)
 
Chyba jestem za gruba 😂
Tak na szybko, zarodek jest. Ciąża młodsza o tydzień. Wg usg 7t4d. Lekarz szukał serduszka, niby widział ale nie słyszał. Za tydzień kolejna wizyta już potwierdzajaca
Ale chyba odwiedzę innego lekarza bo już mnie szlag trafia bo ma dupiaty sprzęt.
Wczoraj tez nie slyszalam, tylko widzialam. Dopplera nie wlacza sie w tak wczesnej ciazy.
Super ze jest zarodek, chyba wiekszosc z nas ma mlodsze ciaze :)
 
Chyba jestem za gruba 😂
Tak na szybko, zarodek jest. Ciąża młodsza o tydzień. Wg usg 7t4d. Lekarz szukał serduszka, niby widział ale nie słyszał. Za tydzień kolejna wizyta już potwierdzajaca
Ale chyba odwiedzę innego lekarza bo już mnie szlag trafia bo ma dupiaty sprzęt.
No i kamień z serca! Widzisz ciąża młodsza i wszystko w porządku 😊 Cieszę się bardzo!
 
Ankaa92, AKola, ja jestem zdecydowanie plus size. Radzę za bardzo nie nastawiać się na USG. W poprzedniej ciąży trafiłam na takiego wrednego i szczerego lekarza ze słabym USG i mi wygarnął prosto w oczy jak trudno się robi USG przez otyły brzuch. W dodatku chodziłam na NFZ na USG do innego lekarza, bo co tydzień inny miał dyżur. Moja ciąża rosła i malała w wymiarach. Przecież lekarz sam klika na obraz żeby zaznaczyć wielkość, każdy milimetr daje różnicę w wieku ciąży. Wystarczy kiepski sprzęt, otyłość, ruch dziecka i granica błędu jest duża.
 
reklama
Ja w sumie też.. w styczniu się wzięłam za siebie Dietka ćwiczenia ( miałam 85 kg ) w środę ważył mnie lekarz i wyszło 78. No ale to dalej dużo xd mam 167 cm

Ja tez się zaliczam do tego grona 😳 po pół roku starań mówię koniec! Odstawiłam kwas foliowy mówię biorę się za siebie bo po stracie zajadłym smutek i mam już dość tego wiecznego rozczarowani . No i tak jak pomyślał tak miałam zrobić ale mówię coś złe się czuje, No to już się wzięłam za siebie 😂😂 musze się pilnować bo mam tendencje do 30 kg
 
Do góry