reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja sie witam w 8+2. Dzis w nocy bezsennosc miala swoje zalety, bo przed 5 przypomnialo mi sie ze nie wylozylismy jajek dla dzieci (dzis je odwozimy do domu, wiec mamy kilka obrzedow wielkanocnych). No wiec obudzilam meza i podlozylismy jajka :). O 7 maly mial awarie, wiec zdazylam wlozyc mieso do piekarnika (wlasnie teraz jest 7 w Finlandii)

Wczoraj, po raz pierwszy barwilam jajka naturalnie: kurkuma, buraki, czerwona kapusta i lupinki z cebuli. U mnie w domu tylko sie gotowalo w cebuli, wiec mialam dziecieca wrecz frajde. Efekt super, teraz tylko wiem co robic lepiej :)
Ciekawostka: tutaj w wielkanoc jajka znosi kogut 😂
 

Załączniki

  • IMG_2445.jpg
    IMG_2445.jpg
    250,4 KB · Wyświetleń: 55
Śliczne te Twoje jajeczka od koguta [emoji7]
Ja sie witam w 8+2. Dzis w nocy bezsennosc miala swoje zalety, bo przed 5 przypomnialo mi sie ze nie wylozylismy jajek dla dzieci (dzis je odwozimy do domu, wiec mamy kilka obrzedow wielkanocnych). No wiec obudzilam meza i podlozylismy jajka :). O 7 maly mial awarie, wiec zdazylam wlozyc mieso do piekarnika (wlasnie teraz jest 7 w Finlandii)

Wczoraj, po raz pierwszy barwilam jajka naturalnie: kurkuma, buraki, czerwona kapusta i lupinki z cebuli. U mnie w domu tylko sie gotowalo w cebuli, wiec mialam dziecieca wrecz frajde. Efekt super, teraz tylko wiem co robic lepiej :)
Ciekawostka: tutaj w wielkanoc jajka znosi kogut [emoji23]
Nie dziękuję. Nie zapeszam [emoji6]
Dzień dobry [emoji846]
Mnie też zawsze bardzo to cieszy [emoji846] ja dziś 8+6 także zaraz zmiana [emoji6]
Życzę pięknego całego 8 tygodnia [emoji846]
 
Śliczne te Twoje jajeczka od koguta [emoji7]Nie dziękuję. Nie zapeszam [emoji6]
dzieki, na pewno bede znow probowac za rok... jesli starczy mi sily.

Apka Preglife mi dzis wyrzucila reklame testow NIFTY. W Finlandii to sie nazywa NIPT I za jedyne 900€ badaja caly genom pod katem wad chromosomalnych. Tak sie zastanawialam czy to NIPT czy NIFTY, a teraz wiem, ze nifty to nazwa handlowa oferowana przez jedna firme.
 
Kilka dni spałam jak normalny człowiek do 8 rano. A teraz znowu pobudka o 5. I tak nigdy nie wiem co ze sobą robić tak rano [emoji1787]
przez kilka dni u mnie bylo tez ok, ale chyba niewystarczajaco sie wczoraj zmeczylam. Plus te zapomniane jajka mnie kompletnie otrzwzwily 😂😂. Nauczylam sie dosypiac rano godzinke.
 
reklama
Do góry