reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Jest,! Ma silne serce i prawie 2 cm [emoji44] Zobacz załącznik 1255617
Gratuluję piekne Dzieciątko [emoji846]
Dzień dobry [emoji16] Dziś 7+0 [emoji7] jak mnie cieszy jak numerki tygodni się zmieniają [emoji3060]
Ja również bardzo to lubię. Dzisiaj 9+4 [emoji846]
Ja sie witam w 8+2. Dzis w nocy bezsennosc miala swoje zalety, bo przed 5 przypomnialo mi sie ze nie wylozylismy jajek dla dzieci (dzis je odwozimy do domu, wiec mamy kilka obrzedow wielkanocnych). No wiec obudzilam meza i podlozylismy jajka :). O 7 maly mial awarie, wiec zdazylam wlozyc mieso do piekarnika (wlasnie teraz jest 7 w Finlandii)

Wczoraj, po raz pierwszy barwilam jajka naturalnie: kurkuma, buraki, czerwona kapusta i lupinki z cebuli. U mnie w domu tylko sie gotowalo w cebuli, wiec mialam dziecieca wrecz frajde. Efekt super, teraz tylko wiem co robic lepiej :)
Ciekawostka: tutaj w wielkanoc jajka znosi kogut [emoji23]
Super to wygląda. [emoji846]
 
Dzień dobry my dziś do domku uciekamy . Jednacz ordynator wczoraj zrobił mi usg 🥰🥰🥰 z OM wczoraj było 6+O i na usg równiutko 6+0 . Jest nasz malutki człowieczek z bijącym serduszkiem . Pan doktor nie włącza bicia tylko pokazuje . Ale to dobrze jeszcze się nasłuchał serduszka ❤️❤️❤️❤️❤️. Ciekawa jestem jak zareagują starszaki jak się dowiedzą ze będzie kolejny dzidziuś , ale to jeszcze troszkę☺️Chciał bym powiedzieć im już dziś ale musze jeszcze poczekać . Tak się cieszę ze już dziś do nich wrócę .
Miłego dnia
 
Wzajemnie [emoji173]

Wszystkiego Dobrego dla Was dziewczyny z okazji Świąt Wielkanocy [emoji173][emoji195][emoji235][emoji212][emoji213]
Hej dzis na samą myśl ile pracy mnie czeka najchętniej nie wstawałabym z łóżka ale niestety jak mus to mus ale wiadomo wszystko w granicach rozsądku. Miłego dnia życzę. I wszystkiego dobrego w te święta. Niech Zmartwychwstały Jezus ma was w swej opiece.
 
Hej dziewczyny,
Wróciłam po wizycie tak późno, że padłam od razu to już Wam nic nie pisałam.
Dziś pokaże Wam moje maleństwo ❤️
Kropek to już nie jest 😂
Maluszek ma 2,4 cm 😍
Według OM 9+4
Według Usg 9+1
Krwiak się sporo wchłonął. Dalej mam leżeć, ale został tylko mały krwiak więc najgorsze niebezpieczeństwo za nami.
Jestem taka szczęśliwa 🥰 :D


IMG_20210331_213526.png
 
reklama
Przecudny [emoji7]
Hej dziewczyny,
Wróciłam po wizycie tak późno, że padłam od razu to już Wam nic nie pisałam.
Dziś pokaże Wam moje maleństwo [emoji3590]
Kropek to już nie jest [emoji23]
Maluszek ma 2,4 cm [emoji7]
Według OM 9+4
Według Usg 9+1
Krwiak się sporo wchłonął. Dalej mam leżeć, ale został tylko mały krwiak więc najgorsze niebezpieczeństwo za nami.
Jestem taka szczęśliwa [emoji3059] :D


Zobacz załącznik 1255655
 
Do góry