reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzień dobry wszystkim [emoji274][emoji274][emoji274]Dużo słona i pięknego dni . Ja dziś o 17.30 mam wizyta i do tego czasu zwariuje bo dziś zauważyłam różowe upławy na papierze [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Dobrze ze dziś wizyta, spokojnie fasolka na pewno ma się dobrze:)

Ja w związku z poprzednim poronieniem i tą słabą beta pierwszy raz bylam u gina jak mialam bete 462 czy coś koło tego, wtedy bez usg. Po 7 dniach usg i dziś w związku z plamieniem wczorajszym jadę na kolejne usg...

trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze [emoji110][emoji110]
 
reklama
My chcemy powiedzieć w weekend siostrze mojego partnera. Ona się od 10 lat stara o dziecko, miała kilka rund in vitro i dalej nic. Tak się stresuje dziewczyny, nie mam nawet pojęcia jak zacząć ta rozmowę 😶😟😟
To dla niej na pewno będzie przykre ale zarówno będzie cieszyć się z wami . Ciężko konus takie wiadomości przekazać :) na pewno będzie się cieszyć razem z wami
 
Dziewczyny a powiecie coś więcej o tym badaniu nifty jaka cena i czy warto robić ? Ja nic o takich badaniach nie słyszałam
 
No Ty to Kochana najadłaś się strachu, ale jestes dobrym przykladem ze czasami trzeba iść do innego lekarza zamiast popadac w paranoje. Chociaż ja nie wiem czy dałaby radę zachować zimną krew tak jak Ty. Pewnie po tej wizycie na której byl sam pęcherzyk zamknęłabym się w łazience i płakała 3 dni :( bardzo się ciesze że jest wszystko okej 🥰
oj uwierz mi było źle ze mną mam tylko nadzieję że nie odbije się to na dzidzi jednak sprzet robi duzo. Dobrze że z dnia na dzień udało mi się dostać do lekarza. Teraz czekam na wizytę na 19 kwietnia wezmę usg że sobą wrazoe gdyby znowu nic nie bylo widać co mam nadzieję że nie będzie takiej sytuacji a chciałam do niej chodzić ponieważ 2 razy z nią rodziłam i było ok ale jeśli będzie potrzeba to zmienię na innego tylko mi zależy aby było na nfz bo wiadomo badania taniej
 
A powiedzcie mi czy te prenatalne badania to każda kobieta w ciąży ma wykonać czy jak to jest ? Szczerze to nie interesowałam się tym wcześniej qiec nie wiem co teraz trzeba a co nie I jak to jest z usg w jakich miesiącach powinno się robić?
 
z tego co kojarzę Ty byłaś jedna z pierwszych osób który mi tu odpisały jak dostałam wynik bety i zestresowana nie wiedziałam co dalej robić 🤣 ❤️❤️❤️
No widzisz i nadal przy Tobie jestem i czekam :D
A ogolnie jest nas tak duzo tu ,ze poprostu mam kilka z nas ktore baczniej obserwuje i wiecej zapamietuje,bo zwyczajnie nie jestem w stanie tyle ludzi ogarnac na raz z informacjami 😂🤣🙈
 
A powiedzcie mi czy te prenatalne badania to każda kobieta w ciąży ma wykonać czy jak to jest ? Szczerze to nie interesowałam się tym wcześniej qiec nie wiem co teraz trzeba a co nie I jak to jest z usg w jakich miesiącach powinno się robić?
Prenatalne musi zrobic kazda z nas kiedzy 11,a 14 tygodniem tygodniem.. jest to badanie przesiewowe, nastepne wazne jest polowkowe w okolicy 20 tygodnia
 
My chcemy powiedzieć w weekend siostrze mojego partnera. Ona się od 10 lat stara o dziecko, miała kilka rund in vitro i dalej nic. Tak się stresuje dziewczyny, nie mam nawet pojęcia jak zacząć ta rozmowę 😶😟😟
Powiedz tak jak czujesz. Ją to zaboli, ale pewnie się ucieszy. Swoje będzie przeżywała, życie niestety nie jest sprawiedliwe😔
Lepiej żeby się dowiedziała od Was.
 
reklama
@Leonie a wiesz właśnie co do tej kawy, właśnie uświadomiłam sobie ze bardzo mocna dzięki Tobie. Wcześniej nie zwracałam uwagi i robiłam to z automatu. Sypałam 3 bardzo czubate łyżeczki do tego kubka on ma 300 ml. Dzisiaj wsypałam 2 płaskie a czuję się dokładnie tak samo. Właśnie dzięki takim ocenom możemy coś dostrzec i zmienić. Dziękuję [emoji846]
@Fejkaaa staram się z tym nie obnosić , ale nie wstydzę się tego. Po prostu ludzie komorników raczej omijają z daleka jakby sam kontakt z nami był już sam w sobie wiążący[emoji1787] albo tacy którzy piszą tylko po to by rozwiązać swój mały problem i szukają rad. Ciężka psychicznie praca. Czasami wykańcza mnie. Też jestem normalnym człowiekiem, kobieta jak każda tutaj. Mam swoje słabości i problemy[emoji846]
@Krakowianka89 [emoji1787] tam to chyba już w ogóle kota bym dostała. Często mam kontakt z naczelnikiem danej placówki i podziwiam osoby tam pracujące.
@Caro666 ciesz się kobieto[emoji846]skoro okresu brak to ciąża jest. Brak plamień, i brak objawów to też się ciesz. Małe bobo daje mamie znać, że będzie grzecznym dzidziusiem[emoji7]
@KolorowaCzerń trzymam kciuki za wizytę i serduszko [emoji3590][emoji110]

Wszystkim które dzisiaj będą wizytować życzę samych dobrych wiadomości.
 
Do góry