reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Trzymam kciuki by wszystko poszło zgodnie z planem i humor mimo wszystko wrócił 😚

Wcale się nie dziwie, że jesteś tak zestresowana :( Każda z nas odlicza do pierwszej wizyty, a tu taki zonk. Mam nadzieje, że ta położna uspokoi troszkę Twoje nerwy i nie będzie to wyglądać na zasadzie paru zdań.
Na kiedy umowilas kolejna wizytę?


Kochana staraj się dużo nawadniać, taki stres i nerwy nie są dobre dla dziecka. Postaraj się małymi krokami zjeść coś pożywnego, odprężyć się i cierpliwie czekać. Niestety nic innego zrobić nie można 😚
mam 8.07, w przyszla srode. Niby nie jest zle, ale popsulo mi to szyki.
 
reklama
gadalam z kolezanka i one wlasnie wysluchuja podobno juz na 1 wizycie po 8 tygodniu. Zobaczymy, ale czekam juz 3 tygodnie i kolejny mnie wykonczy. Wzbilam sie na szczyt cierpliwosci :(
No rozumiem moze czas szybko minie kochana i ani sie nie obejrzysz bedziesz juz po wizycie i bedziesz w koncu spokojniejsza
Cześć dziewczynki. Dziś 6+3. Jutro mam wizytę. Już teraz zaczęłam przeżywać [emoji85]
O zgrozo. Chciałabym być bardziej spokojna. Normalnie jest lepiej. Ale teraz to chyba zbliżającą się wizyta generuje ten stres.
To pewnie jutro juz zobaczysz serducho swojej kruszynki i tylko o tym dzis pomysl, nie stresuj się na zapas tak naprawdę nie mamy wpływu na to co nas czeka ale musimy mocno wierzyc ze bedzie wszystko lepiej niż zakladałysmy😚
Witam się w 5+5, za dwa dni wizyta ✊🏻 Ciesze się i jednocześnie stresuje. Od wczoraj mdłości ustały, apetyt jest 😁 Jedynie podbrzusze daje o sobie znac cały dzień 🙄 No i w końcu piersi zaczynaja delikatnie boleć.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🥰
Idziemy na rrówno u mnie tez 5+5🙂😍
Ja Na wizyte umowie sie po swietach na spokojnie poki co poczytam tu sobie o waszych postresuje się razem z wami 😃mocno każdej kibicując i trzymając za każdą z was kciuki 😚
U mnie objawy bez zmian ,brzuszek boli (chociaz czasem mam wrażenie że przez wzdęcia)piersi tez bolą, apetytu nie ma i dzis w nocy strasznie bylo mi niedobrze na szczęście obyło się bez wymiotów.
Ostatnio miewam tez jakies koszmarne sny 😬🥴
 
Drogie kobitki czytam Was od jakiegoś czasu przyszedł czas ze strasznie potrzebuje się wygadać . Jestem w ciąży 5-6 tydzień wizyta jutro a dziś lub jutro musze iść do dentysty zrobić rtg i prawdopodobnie wyrwać zęba 😭😭😭😭 jestem przerażona bo jesteśmy już po stracie w lipcu 2020 i cały czas próbowaliśmy i nic a jak do do mnie przyczepiła jakaś cholera rach ciach i jest . Stawiane były mylne diagnozy brałam leki NLPZ i to już bardzo nadszarpnęło moja ciąże i jej powodzenia . Dziś w nocy ból wrócił, prawdopodobnie dziś odbędzie się tak wizyta i wszystko się okaże nie było by strachu ( lekarze mówią ze celowane rtg nie zaszkodzi )ale biorę acard 150 . Tak bardzo jestem przerażona , przepłakałam pół nocy jestem wykończona i fizycznie i psychicznie 😭😭😭😭
 
Drogie kobitki czytam Was od jakiegoś czasu przyszedł czas ze strasznie potrzebuje się wygadać . Jestem w ciąży 5-6 tydzień wizyta jutro a dziś lub jutro musze iść do dentysty zrobić rtg i prawdopodobnie wyrwać zęba 😭😭😭😭 jestem przerażona bo jesteśmy już po stracie w lipcu 2020 i cały czas próbowaliśmy i nic a jak do do mnie przyczepiła jakaś cholera rach ciach i jest . Stawiane były mylne diagnozy brałam leki NLPZ i to już bardzo nadszarpnęło moja ciąże i jej powodzenia . Dziś w nocy ból wrócił, prawdopodobnie dziś odbędzie się tak wizyta i wszystko się okaże nie było by strachu ( lekarze mówią ze celowane rtg nie zaszkodzi )ale biorę acard 150 . Tak bardzo jestem przerażona , przepłakałam pół nocy jestem wykończona i fizycznie i psychicznie 😭😭😭😭
 
Staram sie być ale ciężko mi to jakoś ogarnąć,widok kochanej osoby w stanie agonalnym wprowadza chyba też w taki niefajny chumor, ogolnie wszytsko na nie :(
Plamienia mam w sumie już od 2 tygodni, z tym ze teraz zmalały i są tylko rano i to właśnie taka kawa z mlekiem a nie brąz, chcę sie cieszyć ale sie boje i nie potrafię[emoji2356]
Bardzo współczuje chorej babci, domyślam się co musisz przezywać :( Objawy często zanikają na pare dni, aby wrócić ze zdwojona siłą. Nie zakładaj najgorszego! [emoji10]
Jesteś obstawiona lekami, odpoczywasz, robisz dla dziecka wszystko czego potrzebuje. Musi być po prostu dobrze. A z tymi plamieniami to męczysz się już chyba sporo? Niektóre kobiety plamią kawał czasu, a dziecko rozwija się prawidłowo. Także, bądź dobrej myśli [emoji10]
 
Drogie kobitki czytam Was od jakiegoś czasu przyszedł czas ze strasznie potrzebuje się wygadać . Jestem w ciąży 5-6 tydzień wizyta jutro a dziś lub jutro musze iść do dentysty zrobić rtg i prawdopodobnie wyrwać zęba 😭😭😭😭 jestem przerażona bo jesteśmy już po stracie w lipcu 2020 i cały czas próbowaliśmy i nic a jak do do mnie przyczepiła jakaś cholera rach ciach i jest . Stawiane były mylne diagnozy brałam leki NLPZ i to już bardzo nadszarpnęło moja ciąże i jej powodzenia . Dziś w nocy ból wrócił, prawdopodobnie dziś odbędzie się tak wizyta i wszystko się okaże nie było by strachu ( lekarze mówią ze celowane rtg nie zaszkodzi )ale biorę acard 150 . Tak bardzo jestem przerażona , przepłakałam pół nocy jestem wykończona i fizycznie i psychicznie 😭😭😭😭
Trzymaj się, na pewno wszystko będzie dobrze, Nie możesz się nakręcać na zaś, to najgorsze co się w takich sytuacjach dzieje w głowach, a później się okazuje, że stres był niepotrzebny...:)
 
reklama
Mnie jak ma złość sie ciągle sni seks i orgazmy których nie będę ukrywać, brakuje mi [emoji51][emoji1787]
No rozumiem moze czas szybko minie kochana i ani sie nie obejrzysz bedziesz juz po wizycie i bedziesz w koncu spokojniejsza

To pewnie jutro juz zobaczysz serducho swojej kruszynki i tylko o tym dzis pomysl, nie stresuj się na zapas tak naprawdę nie mamy wpływu na to co nas czeka ale musimy mocno wierzyc ze bedzie wszystko lepiej niż zakladałysmy[emoji9]

Idziemy na rrówno u mnie tez 5+5[emoji846][emoji7]
Ja Na wizyte umowie sie po swietach na spokojnie poki co poczytam tu sobie o waszych postresuje się razem z wami [emoji2]mocno każdej kibicując i trzymając za każdą z was kciuki [emoji9]
U mnie objawy bez zmian ,brzuszek boli (chociaz czasem mam wrażenie że przez wzdęcia)piersi tez bolą, apetytu nie ma i dzis w nocy strasznie bylo mi niedobrze na szczęście obyło się bez wymiotów.
Ostatnio miewam tez jakies koszmarne sny [emoji51][emoji3061]
 
Do góry